Трудоустройство

Обучение

K9

K222.jpg

Экскурсионные туры во Львов

ЗНОВУ У ЛЬВОВІ, БО МОЄ СЕРЦЕ ТУТ

Країна: Україна

Харчування: згідно програми
Кількість днів: 6 днів/ 5ночей
Дати: щовівторка
Відправлення: Херсон (потяг)

Вартість тура від 2150 грн.+ залізничний проїзд

 

 

1 день
вівторок

Прибуття до Львова. Трансфер в готель, поселення після 14.00.
Рекомендуємо повечеряти:
- на терасі на даху в готелі «Леополіс» 5* (рекомендуємо для закоханих пар та всіх, хто любить романтику)

(резервування столика безкоштовно);
- на каву сходити в кавярню «Цукерню»;
- «Кумпель» ресторан-пивоварня, де можна скуштувати галицьку кухню;
- Хмільний Дім Роберта Домса. Цей ресторан відновлений в 2007році в старовинних підвальних приміщеннях Львівської пивоварні. Чотири зали ресторану знаходяться у підвалі. У залах розміщені великі дерев’яні столи з лавками. В одному з залів є сцена, у клубі часто виступають музиканти.
-кнайпа „Криївка”- припаде до душі усім охочим побувати в українському підпіллі, повечеряти в польових умовах з похідного казанця та послухати українських пісень.
-„Купол” – ресторан у стилі „ретро”,  де ви відчуєте атмосферу Львова 30-х років ХХ ст.

2 день
середа

Сніданок.
Пішохідна екскурсія по Львову "Визвольними шляхами" (3 год.). Під час екскурсії ви дізнаєтесь чому саме на Західній Україні завжди був національний дух, які у Львові жили патріоти, що вони робили для процвітання України, хто ж такі січові стрільці, Є. Коновалець, С. Бандера, Р. Шухевич, Т. Чупринка, що таке ЗУНР і ОУН, з ким воювали УПА та дивізія СС Галичина, і проведе її для вас один з найкращих гідів м. Львова.
У вільний час рекомендуємо відвідати музей першого президента України М. Грушевського та музей І. Франка.

3 день четвер

Сніданок.
-Пішохідна екскурсія по Львову «Підземеллями Львова» (2 години), під час якої ви відвідаєте підземелля однієї з львівських церков, одну з найстаріших діючих аптек Львова музей-аптеку,  дізнаєтесь секрети приготування та скуштуєте справжню львівську каву в одній з львівських кав’ярень (додатково оплачуються вхідні квитки: музей-аптека -15 грн, підземелля церкви-10грн., дегустація кави).


-Пішохідна екскурсія «Австрійський Львів» (2год.): будинок вчених (Казино), Львівський Національний Університет, палац Потоцьких, проспект Т.Г. Шевченка, проспект Свободи, площа А. Міцкевича та ін. Під час екскурсії ви дізнаєтесь історію міста Львова в період XVIII – поч. XX ст.


У вільний час рекомендуємо самостійно відвідати: 
-картинну галерею в Палаці Потоцьких,
-музей скульптури І. Пінзеля,
-Національний Академічний Український драматичний театр ім. М. Заньковецької Репертуар

4 день п'ятниця

Сніданок.
Факультативно пропонуємо:
07.30-22.00 Поїздка на Закарпаття з відвіданням о. Синевир (400 грн за особу).
Перша зупинка – Національний Природний Парк «Синевир».
Народження національного природного парку «Синевир» пов’язане з унікальним за своєю красою гірським озером під небесами із співзвучною назвою Синевир. Для збереження цього чарівного творіння природи у 1974 році було організовано ландшафтний заказник державного значення «Синевирське озеро», а у 1989 році створено НПП «Синевир», який взяв під охорону й ряд інших цінних природних об’єктів верхів’я Тереблянської долини Міжгірського району Закарпатської області.
Унікальність природи цього куточку Карпат полягає в її неповторності і естетичній цінності ряду об’єктів, зокрема озер Синевир і Озірце, болотних угідь Глуханя і Замшатка, гір Стримба і Негровець.. Тут ви побачите мальовничі краєвиди, дзюркотливі потічки, бурхливі водоспади, вічнозелені ліси – усе, що, наче магнетичною силою, притягує мандрівників не лише з України, але й з усього світу.


Обід на території парку в одній із Колиб (вартість обіду від 50 грн./ос.).
Після обіду від’їзд приблизно 5-7 км до Реабілітаційного Центру Бурого Ведмедя.
Побудувати реабілітаційний центр на території Національного Природного Парку «Синевир» було вирішено не випадково, адже ця територія за ландшафтними та кліматичними умовами відповідає природному середовищу їх існування. Центр розташований на території лісу в 12 га, на якій споруджено 6 кліток та дві секції для утримування груп та одиночних тварин різного віку, в яких знаходяться басейни і барлоги.
Після Центру Бурого Ведмедя невеличкий переїзд до Боржавської Полонини – гірський масив на Полонинському хребті в Українських Карпатах. Боржава є найдовшою полониною Закарпаття. Тут Ви зможете піднятись на підйомниках і пабачити всю красу Українських Карпат. (вартість квитка на підйомнику – 30 грн.).
По дорозі до дому зробимо ще одну зупинку біля  водоспаду "Шипіт" – одного з найкрасивіших водоспадів в Україні, навколо нього ліс, прохолода і тиша. Тут Ви почуєте багато цікавих та правдивих історій, одна з яких про кохання Марійки та Івана, яка пов’язана з самою назвою водоспаду.


Приїзд до Львова орієнтовно о 22:00.

5 день субота

Сніданок.
Факультативно пропонуємо:
09.00-19.00 Поїздка в Свято-Успенську Почаївську Лавру та джерело св. Анни (350 грн. за особу). За легендою, монастир заснували ченці Києво-Печерського монастиря, які втекли від нападу татарів 1240 року. Вперше згадується в документах 1527 року. Святині Лаври: слід стопи Матері Божої з джерелом цілющої води, мощі преподобних Іова, Амфілохія. Під час екскурсії ви побачите Свято-Успенський собор, Троїцький собор,  дзвінницю висотою 65м, надбрамний корпус та ін.


Або
09.00-18.00 Одноденна заміська екскурсія "Червона книга, спостереження за птахами" поїздка на пошуки бджолоїдки та синьошийки Львів-Івано-Франково, знайомство з колонією сірих чапель. Загальна кількість видів птахів біля 50, якщо пощастить, під час екскурсії ви також побачите орлана-білохвостого. Далі переїзд на львівське море з відвідуванням орнітологічного заповідника "Чолгіні". У вас буде можливість спостерігати рідкісних птахів у телескоп та бінокль. Під час екскурсії прозвучать історії про особливість поведінки птахів. Крім спостереження птахів у туристів у вас буде чудова нагода подивитись як природа перемагає індустрію, адже зараз на місці колишніх кар'єрів об'єднання Явір-сірка, де колись краєвид нагадував поверхню місяця, тепер буяє трава та зустрічаються рідкісні види птахів (230грн./ос.).
Ввечері рекомендуємо відвідати:
- Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької (вартість квитка від 50грн). Розклад вистав тут
Львівську обласну філармонію
- екскурсія "Нічна Варта"  (початок о 21.00, вартість 120 грн/ос.)

6 день неділя

Сніданок.
Виселення з готелю до 14.00.
Факультативно пропонуємо:
10.00-15.00 Виїзд зі Львова. Відвідування ренесансного міста Жовква з оглядом церкви св.Трійці, прогулянка центром міста, що зберіг оригінальний вигляд з ХVІІ століття, огляд королівського замку, костелу св. Лаврентія і Станіслава, церкви з росписами Юліана Буцманюка в стилі українського арт-деко. Переїзд у Крехівський монастир, огляд ц. Святого Миколая з чудотворною іконою Богородиці Верхратської. Прогулянка буковим  лісом національного парку Яворівський з відвідуванням св. джерела, де можна зануритись у цілющу воду (за наявності плавок чи купальника), похід до печер, де збереглась капличка у печері. Повернення у Львів. (факультативно - вартість 200 грн. на 1 особу).

Повернення у Львів.
У вільний час рекомендуємо відвідати:
- концерт органної музики в Домініканському соборі о 15.00 по суботах, неділях.
Виїзд зі Львова

 

   

Вартість в грн. за 1 особу (мін. 2 ос.):

Гетьман 3*(стандарт) - 2150 грн.
Старий Краків 3* (стандарт) – 2850 грн.
Львів 3* (комфорт) - 3120 грн.
Преміум 3* (стандарт) - 3250 грн.
Леотель 3* (стандарт) - 3500 грн.
Нота Бене 3* (стандарт) - 3500 грн.
Львів 3* (суперіор) - 3700 грн.
Арт-готель "Модерн" 3* (стандарт) - 3750 грн.
Євроготель 3* (стандарт) - 4150 грн.
Дністер 4*(класік) - 4500 грн.
Швейцарський 4* (стандарт) - 6700 грн.
Асторія 4*(стандарт) - 7830 грн.
Цитадель 5*(стандарт) - 10 800 грн. з 01.09  12 400 грн.

 

У вартість входить:

- проживання в готелі 5 ночей (DBL/TWIN)
- 5 сніданків
- трансфер вокзал – готель
- пішохідна екскурсія  «Визвольними шляхами» по Львову 2 год.
- пішохідна екскурсія «Підземеллями Львова»-2 год.
- пішохідна екскурсія «Австрійський Львів» 3 год.

 

Додатково оплачується:

- вхідні квитки по програмі
- страхування
- факультативні екскурсії (потрібно бронювати при бронюванні туру)
- особисті витрат

- залізничний проїзд

 

 

МЕНЕДЖЕРИ НАПРАВЛЕННЯ:

 

Україна (екскурсійні тури)
Тел.: (0552) 41-69-41;
(066) 444-00-31;
(097) 444-00-39

 

 

Україна (екскурсійні тури)
Тел.: (0552) 41-69-41;
(066) 444-00-31;
(097) 444-00-39;

 

Индекс цитирования Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Украина онлайн