Трудоустройство

Обучение

K9

K222.jpg

Туры в Карпаты и Закарпатье

ЗАКАРПАТТЯ - РЕЦЕПТ БОДЬОРОСТІ... СПА&РЕЛАКС (Ак)

Країна: Україна (Львів – Трускавець – Урич – Мукачево – Лумшори – Шипіт – Львів)

Харчування: сніданки
Кількість днів: 5 днів
Дати:  19.02// 06.03// 27.03// 10.04// 17.04// 27.04// 07.05// 15.05// 27ю05// 05.06// 19.06// 26.06.2019...
Відправлення: Херсон (потяг+автобус)

Вартість тура від 2310 грн.+ залізничний проїзд

 Тільки в цьому турі у Вас буде можливість: 

- В СПА центрі ТРУСКАВЦЯ зняти втому і напругу робочих буднів -
- милуватися барвистими пейзажами біля підніжжя скельного міста ТУСТАНЬ -
- Оздоровитися та покупатися в мідних чанах з мінеральною водою в Лумшорах -
- відчути себе птахом, піднімаючись над гірськими масивами УКРАЇНСЬКИХ КАПРАТ
 -

 День 1. 

Львів - Трускавець

09:00 Подарунок від компанії : екскурсія по місту « Лабіринтами львівських вулиць ...». Тут все дихає старовиною, здається, що ми переносимося на декілька століть назад. Саме тут ми можемо доторкнутися до казки, відкрити для себе справжню красу старовинного Львова.
Для туристів, які прибувають на Львівський залізничний вокзал - трансфер на Термінал «А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А».
Виїзд зі Львова до Трускавця. Приїзд, прогулянка по місту. А тепер забуваємо про роботу і починаємо насолоджуватися відпочинком. Для початку нас чекає світ краси і чуттєвого відпочинку в розкішному СПА - центрі «МЕД-ПАЛАС» (опл. дод.). Тут ми зможемо відпочити і зняти напругу , скориставшись послугами двох басейнів з температурою води близько 25 - 27С, двох джакузі, чотирьох саун (інфрачервона та фінська сауни, римська парна і російська лазня), тренажерного залу та солярію, а також фіто-бару. Вільний час в СПА - комплексі. Поселення в готель по маршруту.

День 1 - Львів - Трускавець День 1 - Львів - Трускавець День 1 - Львів - Трускавець День 1 - Львів - Трускавець
 День 2. 

Трускавець

 Сніданок. Вільний час в Трускавці. Запрошуємо відвідати екскурсію:
• Екскурсія «Там, де народжуються легенди» (230/200 грн.). Спочатку ми підемо стежками Юрія Дрогобича, - першого українця, професора медицини та астрономії, ректора Болонського університету, професора медичного факультету Краківського університету. Ми потрапимо в місто легендарного Бруно Шульца, місто, яке було центром солеваріння в 14в. Звичайно, ж, це Дрогобич. У нас будемо можливість оцінити красу міста: площа Ринок, готичний костел св. Бартоломея, дерев'яна церква св. Юра - прикрашена куполами і галереями - і все це без єдиного цвяха !!! Далі ми відвідаємо старовинне село - Розгірче, яке розкинулося в долині річки Стрий. Головною туристичною родзинкою села є скельний монастир XIII - XIV ст. Печери висічені на двох рівнях, з'єднаних сходами. Стіни печерного монастиря розписані графіті, найстаріші з яких датуються 1675 р. Повернення в готель.

День 2 - Трускавець День 2 - Трускавець День 2 - Трускавець День 2 - Трускавець
 День 3. 

Тустань - термальні води Косино

Сніданок. Звільнення номерів. Екскурсія "Країна під назвою Тустань". Тут, серед гір, сховалося від навколишнього світу невелике село Урич, яке стало відоме завдяки гігантським піщаним скелям, котрі розкинулися неподалік. Це древній скельний оборонний комплекс Тустань, комплекс унікальних карпатських пірамід , який продовжує жити і зберігає в камені свою багатовікову історію ... Тустань давно вже не приваблює завойовників і торговців, а лише мандрівників і туристів, які насолоджуються тут химерними творіннями природи і чудовими прикарпатськими краєвидами. Переїзд в сторону Мукачево. Поселення в готель по маршруту. Вільний час. Запрошуємо відвідати екскурсію:

«Спекотний релакс в Косино» (100/80 грн.+вх.квиток). Ми вирушаємо в комплекс «Термальні води Косино», де нас чекає купання в унікальних відкритих басейнах. Тут кожен може вибрати де набиратися сил, адже на території комплексу 7 басейнів - 4 термальних, прісний з аква-баром, басейн для плавання і дитячий басейн з гіркою-атракціоном, а також дві ванни Кнайпа.

Повернення в готель.

День 3 - Тустань - термальні води Косино День 3 - Тустань - термальні води Косино День 3 - Тустань - термальні води Косино День 3 - Тустань - термальні води Косино
 День 4. 

Лумшори - Мукачевський замок (Паланок) - дегустація Закарпатського вина

Сніданок. Вільний час. Запрошуємо відвідати екскурсію:
• Екскурсія «Лумшори - старосвітське джакузі» (280/260 грн.). Лумшори - невелике село, оточене гірськими схилами та стрімкими водоспадами, воно немов охороняє себе від навколишнього світу, попереду - тільки гори і небо. Недалеко від села ми побачимо каскад невеликих водоспадів , потоки яких мчать сюди з полонини Руна та падають на гладкі сірі камені з висоти 12 м. Але, в першу чергу, Лумшори відомі процедурою купання в чанах , яку практикують тут ще з XVII століття! Нас посадять у величезний мідний чан з мінеральною сірководневою водою і будуть «варити» на повільному вогні. А якщо стане гаряче - можна, і навіть потрібно, охолонути в гірському потоці, який неспішно «біжить» в декількох метрах від чану. Відпочиваємо і насолоджуємося!
• Екскурсія-дегустація «Принади виноградного краю» (200/160 грн.), Спочатку нас зустріне замок «Паланок», могутні мури якого височіють на замковій горі. Як і більшість замків, його можна назвати скарбницею багатолітньої історії, свідком придворних інтриг і важливих державних рішень, зрад і перемог, і, звичайно, великого кохання. Цікаво почути фантастичну історію Ілони Зріні, приєднуйтеся! Після прогулянки замком, ми продовжимо нашу цікаву розмову в княжих винних підвалах замку Паланок. Так, нас чекає найсмачніше - дегустація 7 різних вин, серед них, і легендарне марочне витримане вино «Троянда Карпат».
Повернення у готель.

День 4 - Лумшори - Мукачевський замок (Паланок) - дегустація Закарпатського вина День 4 - Лумшори - Мукачевський замок (Паланок) - дегустація Закарпатського вина День 4 - Лумшори - Мукачевський замок (Паланок) - дегустація Закарпатського вина День 4 - Лумшори - Мукачевський замок (Паланок) - дегустація Закарпатського вина
 День 5. 

полонина Боржава - Львів

Сніданок. Звільнення номерів. Нас чекає полонина Боржава (вх. квитки опл. дод.) - цілюще гірське повітря, дзвінка тиша і навколишня краса зроблять перебування на території долини Боржава незабутньою пригодою, яке неодмінно захочеться повторити! Переїзд до Львова.
17:00 орієнтовний час прибуття до Львова. Місце прибуття у Львів - Комплекс Термінал «А».
18:00 орієнтовний час відправлення трансферу з комплексу «Термінал А» на залізничний вокзал.

День 5 - полонина Боржава - Львів День 5 - полонина Боржава - Львів День 5 - полонина Боржава - Львів День 5 - полонина Боржава - Львів
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
 

 

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• груповий страховий поліс (в разі самостійної подачі необхідний індивідуальний страховий поліс - оплачується додатково)
• проживання в готелі 2 * - 3 *, сніданки;
• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• екскурсійне обслуговування згідно програми;
• супровід представника компанії;
• страховий поліс (груповий);
• Подарунок від компанії - екскурсія по Львову
Додатково оплачується:
• Турпакет (за бажанням)
• послуга "гарантійний платіж від невиїзду" - 150 грн.
Послуга "Гарантійний платіж" дозволяє зменшити фінансові втрати при відмові від туру, у випадку повідомлення Туроператора, не пізніше ніж за 24 години до початку туру, про неможливість здійснення поїздки. У такому випадку, туристу повертаються кошти оплачені за тур, за виключенням візового, консульського зборів і суми гарантійного платежу. У разі, якщо турист скористався послугою "гарантійний платіж", проте відмовився від подорожі пізніше, ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає.
• послуга "гарантований номер місця" - 150 грн. (місця з 1 по 16).
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
• Факультативні екскурсії, рекомендовані програми4
• Проїзд в громадському транспорті;
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
 ВАЖЛИВО
У разі скасування оплаченої екскурсії, оператор здійснює заміну з числа тих, що запропоновані в турі.
Додаткові екскурсії організовуються при наявності часу і достатньої кількості бажаючих.
Якщо Турист в період обслуговування за своїм розсудом чи в силу інших обставин не скористався всіма або частиною оплачених послуг, вважається, що такі послуги надані в повному обсязі.

 

Если вы думаете, где провести отпуск или каникулы, мы можем предложить Вам:
 
 

МЕНЕДЖЕРИ НАПРАВЛЕННЯ:

Вікторія Дудка

Україна (екскурсійні тури)
Тел.: (0552) 41-69-41;
(066) 444-00-31;
(097) 444-00-39
Сніжана Кравченко 
 
Україна (екскурсійні тури)
Тел.: (0552) 41-69-41;
(066) 444-00-31;
(097) 444-00-39Индекс цитирования Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Украина онлайн