Трудоустройство

Обучение

K9

K222.jpg

Экскурсионные туры во Львов

У РИТМІ ЛЬВОВА (7 днів/ 6 ночей) щопонеділка

Країна: Україна

Харчування: згідно програми
Кількість днів: 7 днів/ 6ночей
Дати: щопонеділка
Відправлення: Херсон (потяг)

Вартість тура від 2500 грн.+ залізничний проїзд


 

 

 

1 день
понеділок

Прибуття до Львова. Трансфер в готель, поселення після 14.00. 
Пішохідна екскурсія «Місто з ароматом кави»: Під час екскурсії Ви дізнаєтеся про історію вживання кави, її шляхи в Європу та до Львова, історію львівських кав’ярень, оглянете топ-десятку найкращих львівських кав”ярень. Розпочнемо подорож на центральному проспекті Львова – пр. Свободи біля Оперного театру - архітектурної перлини Львова, одного з найгарніших театрів Європи. Далі перейдемо до площі Ринок – серця старовинного міста, пройдемся вузенькими середньовічними вуличками з величним ансамблем Успенської церкви - архітектурним шедевром українського ренесансу, бароковим Домініканським костелом – у якому можна послухати органну музику, єдиною у Львові готичною пам”яткою - Латинською катедрою, яку будувати майже 100 років, каплицею Боїмів – усипальницею багатих міщан, вул. Вірменською з унікальною Вірменською церквою та будинком „пір року”... Ви почуєте безліч легенд про місто, його мешканців.


Рекомендуємо повечеряти:
- на терасі на даху в готелі «Леополіс» 5* (рекомендуємо для закоханих пар та всіх, хто любить романтику)
(резервування столика безкоштовно);
- на каву сходити в кавярню «Цукерню»;
- «Кумпель» ресторан-пивоварня, де можна скуштувати галицьку кухню;
- кнайпа „Криївка”- припаде до душі усім охочим побувати в українському підпіллі, повечеряти в польових умовах з похідного казанця та послухати українських пісень.
- „Купол” – ресторан у стилі „ретро”,  де ви відчуєте атмосферу Львова 1930-х років.

2 день
вівторок

Сніданок.
Факультативно пропонуємо:
09.30-18.00 Заміська екскурсія «Золота підкова Львівщини»- захоплююча екскурсія мальовничими місцями Львівщини з відвідуванням Олеського, Підгорецького та  Золочівського замків (факультативно - вартість 250 грн. на 1 особу, в музеях на місці додатково оплачуються вхідні квитки 50 грн за дорослого).

Олеський замок видатна пам'ятка архітектури та історії XIV - XVIII ст. Перша згадка - 1327 р. Польські історики називають Олесько - колискою польських королів: тут народились Ян ІІІ Собеський і дитячі роки провів Міхал Корибут Вишневецький. Також в Олеському замку провів свої дитячі роки і гетьман українських козаків - Богдан Хмельницький, про що свідчить меморіальна дошка на камені у парку. З кінця 1975 р. замок стає музеєм-заповідником, філією Львівської галереї мистецтв. В експозиції замку: шпалерний зал (на стінах залу висять єдині в Україні шпалери другої половини XIV ст.), 2 картинних зали (на стінах висять портрети шляхтичів і власників замку), зал іконопису, "Віденський" зал (з найбільшою картиною України "Битва під Віднем", розміри якої 8х8 метрів); зал скульптури (барокові скульптури школи "українського Мікеланджело" Іоана Пінзеля), підземелля. В монастирі та костелі капуцинів XVIII ст., що стоїть поруч із замком - фондосховище Львівської галереї мистецтв. Підгорецький замок. Збудований у 1640 р. по проекту французького військового інженера Боплана і італійського архітектора Андреа дель Аква. 

Підгорецький замок - один з найкращих у Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Палац називали "польським Версалем", "галицьким Версалем". До замкового комплексу входять: палац, оточений бастіонними укріпленнями, валами, ровами; парк що знаходиться на 3 терасах і є пам'яткою садово-паркового мистецтва державного значення; костел XVIII ст.; заїзджий двір. 

Золочівський замок. Унікальний і єдиний в Україні повністю збережений замок по типу неоголландської фортифікаційної технології. Збудований був батьком короля Яна ІІІ львівським воєводою Якубом Собеським. В комплекс замку входить: равелін, бастіони, стіни, вали, Китайський палац (твори східного мистецтва, подарунки східних послів Україні), Великий Королівський палац (експозиція західноєвропейського мистецтва, частково збереглись каміни, портали і навіть система внутрішньої каналізації). На подвір'ї замку - великі камені з таємничими символами і зашифраваними готичними літерами (датують ХІV-XV ст.), привезені з лісу неподалік Золочева.  

Повернення у Львів.

3 день
середа

Сніданок.
Факультативно пропонуємо:
10.00-15.00 Виїзд зі Львова. Відвідування ренесансного міста Жовква з оглядом церкви св. Трійці, прогулянка центром міста, що зберіг оригінальний вигляд з ХVІІ століття, огляд королівського замку, костелу св. Лаврентія і Станіслава, церкви з росписами Юліана Буцманюка в стилі українського арт-деко. Переїзд у Крехівський монастир, огляд ц. Святого Миколая з чудотворною іконою Богородиці Верхратської. Прогулянка буковим  лісом національного парку Яворівський з відвідуванням св. джерела, де можна зануритись у цілющу воду (за наявності плавок чи купальника), похід до печер, де збереглась капличка у печері. Повернення у Львів. (факультативно - вартість 250 грн. на 1 особу). Повернення у Львів.

4 день четвер

Сніданок.
Факультативно пропонуємо:
08.00-20.00 Карпатський трамвай, скелі Довбуша та Гошівський монастир (300 грн/ос.).  
Екскурсія, що познайомить з Карпатськими горами та їх кам'яними скарбами а також з одним з героїв карпатського краю від гуцулів до бойків - Олексою Довбушем. Хто буде настільки ж кмітливим, сміливим та сильним як Олекса можливо знайде цого скарби, які досі ще ніхто не зміг відшукати!  Виїзд зі Львова. Відразу за містом з вікон автобусу відкривається прекрасна панорама пагорбів які неофіційно називають "Карпати в мініатюрі". Висота пасма в середньому становить орієнтовно 350 м. над рівнем моря. Закінчуються пагорби так званою Чорною горою, а далі велика і широка Прикарпатська рівнина яка тягнеться аж до Карпатських гір. Багата ця рівнина на газ, нафту та мінеральні води. По дорозі зупинка на території курорту Моршин. Моршин – місто курорт. Огляд парку, бювету з мінеральною водою, тут можна попити води з джерела що знаходиться поблизу. На території санаторію "Мармуровий палац" знаходиться невеликий звіринець та пташиний двір. Переїзд до скель Довбуша.  Перед підйомом на скелі невеличка зупинка на березі гірської річки Сукіль, щоб подивитись на невеликі водоспади. Скелі Довбуша - скельно-печерний комплекс серед букового лісу в Карпатах недалеко від Болехова колишнього центру солеваріння Галичини. Це своєрідна “Мекка” для скелелазів – екстремалів, улюблене місце відпочинку для курортників Трускавця та Моршина. Скелі утворилися мільйони років тому. Нині цей камінний лабіринт оточує буковий ліс. У X–XVII століттях до н.е. тут існувало язичницьке святилище-палеообсерваторія. Після поширення в Карпатах християнства, на місці поганської святині, ймовірно, виник невеликий печерний давньоруський монастир-скит, а невдовзі – сторожова фортеця (одна з твердинь, якими галицький князь Ярослав Осмомисл, за словами автора “Слова о полку Ігоревім” підпер Угорські гори), яка пережила монголо-татарську навалу й проіснувала до XVI століття.  Покоління колишніх мешканців фортеці навирубували в камені печер, лав і сходинок. 

5 день п'ятниця

Сніданок.
- Пішохідна екскурсія по Львову «Підземеллями Львова» (2 години), під час якої ви відвідаєте підземелля однієї з львівських церков, одну з найстаріших діючих аптек Львова музей-аптеку,  дізнаєтесь секрети приготування та скуштуєте справжню львівську каву в одній з львівських кав’ярень (додатково оплачуються вхідні квитки: музей-аптека -15 грн, підземелля церкви-10грн., дегустація кави).


У вільний час рекомендуємо самостійно відвідати: 
- Музей народної архітектури і побуту “Шевченківський гай”,
- Музей старовинної зброї „Арсенал”,
- Музей меблів та порцеляни,
- Аквапарк „Пляж” (! не забудьте купальники) від 60грн.

6 день субота

Сніданок.
Оглядова екскурсія по Львову, під час якої Ви побачите місто з висоти пташиного польоту (з оглядового майданчика гори Високий Замок), старовинні галицькі храми, розташовані на Підзамчі (Церкви Св. Параскеви, Св. Онуфрія, Св. Миколая, костели Марії Сніжної та Івана Хрестителя), Собор Юра - головний греко-католицький храм України, комплекс Львівських університетів, пр. Свободи, Оперний театр. Личаківський меморіальний цвинтар, занесений до світової спадщини ЮНЕСКО (могили Ів.Франка, М. Шашкевича, С. Крушельницької, композиторів С. Людкевича, А. Кос-Анатольського та В. Івасюка, архітектора З. Горголевського).

Факультативно пропонуємо: 
Пішохідна екскурсія по Львову "Визвольними шляхами" (3 год.). Під час екскурсії ви дізнаєтесь чому саме на Західній Україні завжди був національний дух, які у Львові жили патріоти, що вони робили для процвітання України, хто ж такі січові стрільці, Є. Коновалець, С. Бандера, Р. Шухевич, Т. Чупринка, що таке ЗУНР і ОУН, з ким воювали УПА та дивізія СС Галичина, і проведе її для вас один з найкращих гідів м. Львова. -100грн. за особу, додатково оплачуються вхідні квитки -10грн за особу.
Ввечері рекомендуємо відвідати:
- Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької (вартість квитка від 50грн). Розклад вистав тут
- Національний Академічний Український драматичний театр ім. М. Заньковецької  Репертуар
Львівську обласну філармонію
- концерт органної музики в Домініканському соборі о 15.00 по суботах, неділях.

7 день неділя

Сніданок.
Виселення з готелю до 14.00.
Факультативно:
- Пішохідна екскурсія «Австрійський Львів» (2 години).: будинок вчених (Казино), Львівський Національний Університет, палац Потоцьких, проспект Т.Г. Шевченка, проспект Свободи, площа А. Міцкевича та ін. Під час екскурсії ви дізнаєтесь історію міста Львова в період XVIII – поч. XX ст. - 100 грн за особу.


Виїзд зі Львова.

 

У вартість входить:

- проживання в готелі вибраної категорії (6 ночей), 2 місне розміщення в номері категорії «стандарт», або категорії, вказаної в прайсі;
- 6 сніданки в готелі;
- трансфер вокзал – готель;
- оглядова автобусна екскурсія по Львову 3 години;
- пішохідна екскурсія  «Місто з ароматом кави» по Львову 3 години;
- пішохідна екскурсія «Підземеллями Львова» - 2 години.

Вартість в грн. за 1 особу (мін. 2 ос.):

Гетьман 3* (стандарт) - 2500 грн.
Апартаменти "Ірена" (стандарт) - 2990 грн.
Старий Краків 3* (стандарт) – 3150 грн.
Львів 3* (комфорт) - 3550 грн.
Преміум 3* (стандарт) - 3700 грн.
Нота Бене 3* (стандарт) - 4000 грн.
Львів 3* (суперіор) - 4250 грн.
Арт-готель "Модерн"3* (стандарт) - 4280 грн.
Євроготель 3* (стандарт) - 4770 грн.
Дністер 4* (класік) -5200 грн.
Швейцарський 4* (стандарт) - 7850 грн.
Асторія 4*– 9200 грн.
Цитадель Інн 5*– 12 655 грн., з 01.09 14500 грн

 

Додатково оплачується:

- факультативні екскурсії (потрібно бронювати при замовленні туру);
- вхідні квитки;
- медичне страхування.

- залізничний проїзд (Херсон-Львів-Херсон)

 

МЕНЕДЖЕРИ НАПРАВЛЕННЯ:

 

Україна (екскурсійні тури)
Тел.: (0552) 41-69-41;
(066) 444-00-31;
(097) 444-00-39

 

 

Україна (екскурсійні тури)
Тел.: (0552) 41-69-41;
(066) 444-00-31;
(097) 444-00-39;

 

 

Индекс цитирования Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Украина онлайн