Трудоустройство

Обучение

K9

K222.jpg

Экскурсионные туры во Львов

ТУР ДО ЛЬВОВА на 3 дні (vm)

Країна: Україна 

Харчування: сніданки
Кількість днів: 3 дні/ 2 ночі
Дати: щодня
Відправлення: Херсон (потяг+автобус)

Вартість тура від 790 грн.+ залізничний проїзд

 

1 день

Трансфер з вокзалу до готелю.

Пішохідна екскурсія “Таємниці середньовічного Львова”. Чи знали Ви, що у Львові найбільше кав’ярень та ресторанів в Україні і що саме Львів найвідвідуваніше місто нашої держави? Що у Львові можна випити каву в Італійському дворику, відвідати резиденцію польського короля та одну з перших аптек, яка стала музеєм? Також Ви зможете за одну екскурсію познайомитися з культурою чотирьох народів: українським, вірменським, польським та єврейським... І не лише це! 

Пішохідна екскурсія по Львову Пішохідна екскурсія по ЛьвовуПішохідна екскурсія по Львову

Ночівля. 

2 день

Сніданок.

10:00 – 17:00 – виїзна екскурсія «Замками Львівщини». Це подорож трьома найвідомішими середньовічними замками Львівщини: Олеським, Підгорецьким, Золочівським. Ви зможете відвідати Олеський замок - найстарійший замок VI ст. з його старовиним парком, яким прогулювалися королі. Також Підгорецький замок, який вважається одним з найтаємничіших, з його легендами та підземеллями. І Золочівський замок - резиденцію польського короля Яна III Собеського.

Олеський замокПершим ми відвідаємо Олеський замок, який заснований ще у VI ст. і є найстаршим. З цим замком пов’язана доля таких історичних постатей як Богдан Хмельницький та одного з найвідоміших польських королів – Яна III Собеського. Також вражає неприступність цієї твердині та багаті інтер’єри, які з руїн були відновленні на початку 70-х років. Романтичного вигляду надає також старовинний парк, яким ще прогулювалися шляхта та королі.

 

Підгорецький замокДалі наш маршрут пролягає через Підгорецький замок, в якому вдало поєдналися фортифікаційна та палацова архітектура часів Ренесансу.  Замок захоплює своєю красою, неповторним парком, підземеллями та легендами про них.

 

 

Золочівський замокОстання наша зупинка – це Золочівський замок. Збудований у XVII ст., як добре укріплена і неприступна фортеця, а також як резиденція польського короля Яна III Собеського. Ви будете мати змогу відвідати королівські палати, Китайській Палац – один із трьох найбільших у Європі, у якому було відкрито музей східних культур, та загадати бажання на загадковому камені часів тамплієрів.

 

Приїзд до Львова. Ночівля.

3 день

Сніданок.

Виселення з готелю. Самостійний доїзд на вокзал, де ви зможете залишити свої речі у камері зберігання.

За додаткову оплату, пропонуємо Вам:

Пішохідну екскурсію "Підземелля Львова"Під час екскурсії ми відвідаємо підземелля одних з найвідоміших будівель середньовічного міста. Завітаємо до підземелля під колишніми монастирем домініканців, спеціальним ключем відкриємо замок 18 століття та підемо до підземелля костелу єзуїтів, завітаємо під церкву Преображення Господнього. А як вам ідея одягнути каски та відправитись у копальню, щоб трохи поуправлятися у возінні вагонетки з кавою? Відвідаємо кабінет алхіміка в аптеці музей.

Триваліість  2,5 год

Екскурсія «Підземелля Львова»

Перелік об’єктів, які відвідуються: підземелля Домініканського собору, підземелля аптеки – музей, підземелля кав’ярні «Копальня кави», підземелля кав’ярні «Лівий берег» та таємну аптеку.

Опис:

Домініканський монастирПідземелля Домініканського монастиря. Якщо ви захочете побачити цілком інший Львів – спустіться у його підземелля. Зовні він пишний, бароковий, еклектичний, класичний, а на глибині – строгий та готичний і навіть дещо містичний. Підземні тунелі міста нині зберігають чимало таємниць. Вчені припускають, що колись це був перший ярус княжого палацу Лева Даниловича. Тут ми побачимо келію монаха-аскета і зал катувань, а також дізнаємось про таємничі історії людей, пов’язаних із цим підземеллям.

 

Музей-аптекаПідземелля музею – аптеки. Одна із середньовічних аптек, яка працює і сьогодні, де зберігається багато експонатів та цікавих історій. У підземеллі аптеки-музею на площі Ринок досі зберігся аромат вина — колись в аптеках виготовляли не тільки ліки... Виробляли також косметичні засоби, мило, продавали тістечка, каву. Бурхливий розвиток аптек припав на початок XVIII ст. – вони одержали право торгувати алкоголем.

 

Копальня кавиПідземелля «Копальня кави». У Львові пахне кавою, а в цих підземеллях цю каву можна побачити на стінах і під ногами, адже Ви відвідуєте справжню шахту, копальню кави. Тут Ви зустрінете першовідкривача кави, як напою – Юрія Кульчицького, прогуляєтесь справжніми середньовічними підземеллями і зможете попробувати фірмену «запаяну каву».

 

Лівий берегПідземелля кавярні «Лівий берег». Сама кавярня розташована у підвалах Оперного театру. Де колись протікала знаменита львівська річка Полтва, яка зараз протікає під землею на простекті Свободи. У цих підземеллях Ви побачете і почуєте багато про будівництво найдовшого і найвідомішого львівського підземелля - колектора львівської річки Полтви. Як би львів'яни не скаржились на її поганий запах, вона неодноразово рятувала життя людей. Адже в роки ІІ Світової війни колектор Полтви став захистком для багатьох євреїв, що тікали з міста, а вже в повоєнні роки тут також переховувались українці.

Таємна аптекаПідземелля «Таємної аптеки». Якщо Ви вважаєте, що бачили усі найцікавіші закутки старого Львова, то Ви дещо помиляєтеся! Існує загадкове місце, у якому Ви ще ніколи не бували – це інтерактивний музей «Таємна Аптека»…Історія цього незвичного музею розпочалася у 2012 році, коли в одній із найстаріших львівських аптек «Під Угорською короною», що на площі Соборній 1, під час проведення будівельно-відновлювальних робіт було знайдено таємний вхід у підземелля. Тут виявили давню фармацевтичну лабораторію, у якій таємний аптекар досі "варить" мило для хабарників і "виготовляє" піґулки для щастя.

Тривалість всіх екскурсій (крім екскурсії "Львівська Опера") - 2,5 год. Вартість - 70 грн\ос.

ВАРТІСТЬ ТУРУ:

Проживання в: к-сть осіб Вартість з особи для дітей до 14р.  

Хостел ОК

Кімнати двомісні

Без харчування

2 1120 грн 760 грн  
3    
4 790 грн  

 

Проживання в: к-сть осіб Вартість з особи
Вихідні/ Будні 
для дітей до 14р.  

Гостинний Дім 2*

Дво та Три місні номери з вигодами

Без харчування

2 1360 грн / 1075 грн 490 грн  
3 1290 грн / 1090 грн  
     

 

Проживання в: к-сть осіб Вартість з особи
для дітей до 14р.  

Плазма 3*

В готелі дво, трьо 
та чоти місні кімнати
з вигодами 

Сніданки включені

1 2227 грн    
2 1520 грн 750 грн
3 1270 грн  

 

Проживання в: к-сть осіб Вартість з особи
Вихідні / Будні 
для дітей до 14р.  

Старий Краків 3*

В готелі дво, трьо 
та чоти місні кімнати
з вигодами 

Сніданки включені

1 2275 грн / 1820 грн    
2 1660 грн / 1490 грн 750 грн
3 1180 грн / 1090 грн  

 

Проживання в: к-сть осіб Вартість з особи
Вихідні / Будні 
для дітей до 12р.  

Inn Lviv 3*+

Апартаменти від 37 кв.м
з вигодами 

Без харчування

2 1800 грн / 1600 грн 860 грн  
3 1580 грн / 1450 грн  
     

 

Проживання в: к-сть осіб Вартість з особи
Вихідні / Будні 
для дітей до 12р.  

Супутник 4

Номери від 17 кв.м. з вигодами, міні баром.

Сніданки включені

2 1690 грн / 1500 грн

650 грн

 
     
     

 

Проживання в: к-сть осіб Вартість з особи для дітей до 14р.  

Євроготель 4*

Номери від 18 кв.м. з вигодами, міні баром.
цілодобовий Room-service 

Сніданки включені

2 2235 грн    
     
     

 

Проживання в: к-сть осіб Вартість з особи для дітей до 14р.  

Modern Art

Номери від 18 кв.м. з вигодами, міні баром.
цілодобовий Room-service 

Сніданки включені

1      
2 2086 грн 560 грн
3 1800 грн  

 

Проживання в: к-сть осіб Вартість з особи для дітей до 14р.  

Ібіс 4*

Кімнати з сучасним оформленням з усіма вигодами

Сніданки включені

2 2620 грн    
     
     

* можливий прорахунок туру для корпоративних груп 

 

У вартість входить:

Трансфер вокзал-готель,

Пішохідна екскурсія “Таємниці середньовічного Львова”,

Виїзна екскурсія «Замки Львівщини»,

Проживання у готелі обраної категорії (2 ночі),

2 сніданки (*якщо входить у вартість номера).

 

У вартість не входить:

факультативи,

вхідні квитки, 

харчування.

 

 

МЕНЕДЖЕРИ НАПРАВЛЕННЯ:

 

Україна (екскурсійні тури)
Тел.: (0552) 41-69-41;
(066) 444-00-31;
(097) 444-00-39

 

 

Україна (екскурсійні тури)
Тел.: (0552) 41-69-41;
(066) 444-00-31;
(097) 444-00-39;
 
Индекс цитирования Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Украина онлайн