Трудоустройство

Обучение

K9

K222.jpg

Туры в Карпаты и Закарпатье

ТІЛЬКИ ЧУДЕСА... І НІЧОГО БІЛЬШЕ (Ак)

Країна: Україна (Львів – Підгірці – Тернопіль – Чернівці – Хотин – Кам'янець-Подільський – Бакота – Кременець – Почаїв – Львів)

Харчування: сніданки
Кількість днів: 6 днів
Дати:  04.12// 29.12.2018// 04.01.2019...
Відправлення: Херсон (потяг+автобус)

Вартість тура від 1780 грн.+ залізничний проїзд

 

День 1. 

Львів - Тернопіль

 Безкоштовні трансфери від залізничного вокзалу на Термінал-А.
Відправлення в тур з комплексу Термінал «А».
(Туристи, котрі прямують поїздами Запоріжжя - Львів, можуть приєднатися до групи в Тернополі, якщо нема можливості встигнути на ранковий виїзд зі Львова).
Приїзд в Тернопіль, прогулянка по місту. Милі, охайні будиночки вздовж тихих вулиць і тихе плесо Тернопільського озера, а в їх фон органічно вписані, як дорогоцінні діаманти, уцілілі архітектурні будівлі минулих епох. Поселення в готель. Вільний час. Пропонуємо відвідати:
• Вечеря в етнографічному ресторані-музеї (180/160 грн.) Унікальний інтер'єр, де кожен куточок і навіть кожна деталь - це окрема історія, зі своєю особливою кухнею та атмосферою. Всі страви приготовлені за старовинними рецептами наших предків, які населяли Галичину в різні часи - українці, поляки, євреї, австрійці. І звичайно ж страви готуються в старовинних пічках на дровах ... Таке варто спробувати !!!

День 1 - Львів - Тернопіль День 1 - Львів - Тернопіль День 1 - Львів - Тернопіль День 1 - Львів - Тернопіль
 

День 2. 

Чернівці - Камянець-Подільський

 Сніданок. Виселення з готелю.  Переїзд в Чернівці. Екскурсія до столиці Буковини - «Чернівці - маленький Париж». Ми потрапляємо в місто - яке не поступалося Відню, місто - де тротуари підмітали букетами троянд і де книжкових магазинів було більше, ніж кав'ярень. Ви прогуляєтеся вуличками О.Кобилянської, М. Емінеску та Вірменською, які зберегли романтику колишніх часів, відвідаєте 5 площ, побачите міську ратушу, театр, будинок колишнього Ощадбанку, Католицький костел і Кафедральний собор, Вірменську і П'яну церкву. Далі нас чекає справжня перлина міста - резиденція митрополитів Буковини і Далмації, (вх. квитки опл. додатково) Це справжня перлина міста, яку побудували з 1864 до 1882 року. У цій дивній за своєю красою споруді бачаться візерунки української вишиванки, буковинських килимів та гуцульської писанки, легко вловлюються елементи різних архітектурних стилів, які створюють органічну цілісність неповторного ансамблю. Вільний час на відвідини музеїв.  Переїзд до Кам'янця-Подільського. Поселення в готель. Вільний час.

День 2 - Чернівці - Камянець-Подільський День 2 - Чернівці - Камянець-Подільський День 2 - Чернівці - Камянець-Подільський День 2 - Чернівці - Камянець-Подільський
 

День 3. 

Камянець-Подільський

 Сніданок. Екскурсія - «Місто семи культур...» - одне з найдавніших міст України, місто, яке зберегло дух середньовіччя. Скелястий острів, оперезаний тугою петлею річки Смотрич, що тече у мальовничому глибокому каньйоні, став своєрідним природним п'єдесталом, на якому впродовж понад десяти століть відомі й невідомі майстри творили справжнє кам'яне диво. Потужні оборонні укріплення «Старого міста», фортеця (вх. квитки опл. додатково) і Турецький міст, поєднання культових споруд різних релігій - костел св. Перта і Павла з турецьким мінаретом, костел о. Францисканців, вірменський квартал, Польський і Російський ринок, залишають неповторне враження. 
Вільний час в Кам'янці-Подільському. Запрошуємо відвідати екскурсію:
• «Царство каменів і лабіринтів» (200/180 грн.). Переїзд в с.Кривче, де ми поринемо в захоплюючу подорож фантастичними лабіринтами однієї з найбільших гіпсових печер світу - Кришталевої (довжина - 24 км!). Нас чекають підземні кімнати з кам'яними зображеннями - голова Буйвола, Сови, Орла. А як щодо прогулянки між Зубами Дракона або Хребтом Крокодила? Не менш цікаві і Камінь Бажань (кажуть, мрії здійснюються обов'язково) плюс Веселий Спуск з Веселим підйомом. Повернення в Кам'янець-Подільський.

День 3 - Камянець-Подільський День 3 - Камянець-Подільський День 3 - Камянець-Подільський День 3 - Камянець-Подільський
 

День 4. 

Бакота, Хмельницька область - Хотин - Хотинська фортеця

 Сніданок. Вільний час в Кам'янці-Подільському. Запрошуємо відвідати екскурсію:

Бакота - «Місце, якого немає на карті ...» (200/180 грн.) (в період з жовтня по квітень екскурсія не проводиться у зв’язку з погодніми умовами). Чудовий гірський ландшафт, розкішні ліси, безкраї луки, цілющі джерела з надзвичайною водою, змішується з прохолодою, якою дихає затока. А над хвилями Дністра схилилась 120-метрова скеля - Біла гора, якій відкривається мальовничий вид на підковоподібну затоку р. Дністер. Перлина Бакоти - Скельний печерний монастир. Як припускають деякі вчені, він був заснований на місці язичницького святилища першими християнами в XI ст. Саме слово «бакота» означає «бажане місце», в це не складно повірити, коли навколо такі пейзажі... Повернення в Кам'янець -Подільський.
«Таємниці, заховані в каменях» (160/130 грн.) На мисі, в центрі своєрідного амфітеатру пагорбів Дністра знаходиться - найпотужніший замок Східної Європи - Хотинська фортеця. Більш ніж на кілометр тягнуться кам'яно-земляні укріплення. Внизу, на скелястому мисі - замок з двором, оточений масивним земляним валом з бастіонами. Сорокаметрові стіни замку прикрашає орнамент з червоної цегли - немов подільська вишита сорочка. А ще фортеця справжня кінозірка - адже "Захар Беркут", "Балада про доблесного лицаря Айвенго", "Три мушкетери", "Чорна стріла", "Стара фортеця", "Стріли Робін Гуда" знімалися саме тут...

 Повернення в Кам'янець -Подільський.

День 4 - Бакота, Хмельницька область - Хотин - Хотинська фортеця День 4 - Бакота, Хмельницька область - Хотин - Хотинська фортеця День 4 - Бакота, Хмельницька область - Хотин - Хотинська фортеця День 4 - Бакота, Хмельницька область - Хотин - Хотинська фортеця
 

День 5. 

Теребовля - Кременець

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд по маршрутут. Проїзд вуличками міста Теребовля - одного з найстаріших міст Поділля. Кременець - «Перлина Волинського краю...». Ви побачите красиві споруди європейського зразка - магістрат і колегіум, Богоявленський і Миколаївський собори, старовинні житлові будинки. Родзинка міста - Замкова гора, з якої відкривається чудова панорама. Поселення в готель. Вільний час.

День 5 - Теребовля - Кременець День 5 - Теребовля - Кременець День 5 - Теребовля - Кременець День 5 - Теребовля - Кременець
 

День 6. 

Підгірці - Почаїв - Львів

 Сніданок. Виселення з готелю. «Почаїв - український Єрусалим...» (вх. квитки опл. додатково) - одна з найбільших православних святинь України. Побачити слід Божої Матері і помилуватися стародавнім замком - це далеко не все, що тут чекає нас. А монастир, розташований на вершині гори, яка панує над всією округою, своїми довершеними формами і спрямованими в небо позолоченими банями, справляє незабутнє враження. Підгорецький палац (вх. квитки оплачуються додатково) - «Галицький Версаль», його стіни пам'ятають не війни і битви, а лише бали, пишні прийоми, стукіт коліс карет і феєрверки. Одного разу гостем палацу був сам Оноре де Бальзак.
(!!! Екскурсія в Підгорецькому замку, може бути проведена в перший день туру, перед екскурсією в Тернополі!!!)
15:30 орієнтовний час прибуття до Львова. Місце прибуття у Львів - Комплекс Термінал «А».
16:30 орієнтовний час трансферу на залізничний вокзал.
Подарунок від компанії !!! Для бажаючих - екскурсія по місту «Лабіринтами львівських вулиць ...» - тут все дихає старовиною, здається, що ми переносимося на декілька століть назад. Саме тут ми можемо доторкнутися до казки, відкрити для себе справжню красу старовинного Львова.

День 6 - Підгірці - Почаїв - Львів День 6 - Підгірці - Почаїв - Львів День 6 - Підгірці - Почаїв - Львів День 6 - Підгірці - Почаїв - Львів
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).

  

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• груповий страховий поліс (в разі самостійної подачі необхідний індивідуальний страховий поліс - оплачується додатково)
• якщо вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу
• супровід гіда-керівника по маршруту
• проживання в готелі згідно вибраної категорії, сніданки;
• 6 екскурсій (згідно програми).
Додатково оплачується:
• Турпакет (за бажанням)
• послуга "гарантійний платіж від невиїзду" - 150 грн.
Послуга "Гарантійний платіж" дозволяє зменшити фінансові втрати при відмові від туру, у випадку повідомлення Туроператора, не пізніше ніж за 24 години до початку туру, про неможливість здійснення поїздки. У такому випадку, туристу повертаються кошти оплачені за тур, за виключенням візового, консульського зборів і суми гарантійного платежу. У разі, якщо турист скористався послугою "гарантійний платіж", проте відмовився від подорожі пізніше, ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає.
• послуга "гарантований номер місця" - 150 грн. (місця з 1 по 16).
• вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
• факультативні екскурсії, рекомендовані програми;
• проїзд в громадському транспорті;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
 ВАЖЛИВО
У разі скасування оплаченої екскурсії, оператор здійснює заміну з числа тих, що запропоновані в турі.
Додаткові екскурсії організовуються при наявності часу і достатньої кількості бажаючих.
Якщо Турист в період обслуговування за своїм розсудом чи в силу інших обставин не скористався всіма або частиною оплачених послуг, вважається, що такі послуги надані в повному обсязі.
 
Если вы думаете, где провести отпуск или каникулы, мы можем предложить Вам:
 

МЕНЕДЖЕРИ НАПРАВЛЕННЯ:

Вікторія Дудка

Україна (екскурсійні тури)
Тел.: (0552) 41-69-41;
(066) 444-00-31;
(097) 444-00-39
Сніжана Кравченко 
 
Україна (екскурсійні тури)
Тел.: (0552) 41-69-41;
(066) 444-00-31;
(097) 444-00-39

 
 

 

Индекс цитирования Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Украина онлайн