Трудоустройство

Обучение

K9

K222.jpg

Спецпредложения

РИГА - МІСТО НАТХНЕННЯ (st)

Маршрут: Київ - Вільнюс (1 ніч) - Рига (2 ночі) - Таллінн - Тракай - Київ

Тривалість: 6 днів

Дати: 18.09// 30.10.2018...

Місто виїзду: Київ (автобус)

Вартість туру – від 4050 грн.

 

У ВАРТОСТІ ТУРУ:
•    Оглядова екскурсія "РИГА - МІСТО НАТХНЕННЯ"
•    Оглядова екскурсія "ВІЛЬНЮС - МАГІЯ ЧЕРВОНИХ ДАХІВ"

А ТАК МОЖЛИВІСТЬ ВІДВІДАТИ ЛЕГЕНДАРНИЙ ТАЛЛІНН!

День 1: Знайомимося, починаємо подорож!
16.00 - виїзд з Києва комфортабельним автобусом. Інформація по маршруту. 
     Проходження українсько - білоруського кордону. Транзит по території Білорусі. Проходження білорусько - литовського кордону.

День 2:  ЛИТОВСЬКІ ПЕРЛИНИ

11.00 Прибуття до м.Тракай. 
Запрошуємо на екскурсію до древньої столиці князівства Литовського зі сніданком і відвідуванням замку (додатково - 20 євро). 
     Місто розташоване серед озер. Над водами найбільшого озера Гальве велично підносяться готичні вежі замку, оточеного фортечною стіною, колись головної резиденції великого князя Вітаутаса. Зараз це єдиний острівний замок у Східній Європі. Центром архітектурного ансамблю замку є княжий палац, оточений товстої фортечною стіною з оборонними вежами. Складно описати дивовижне поєднання давньої замкової історії, тихого спокою озерних вод, білосніжних яхт, що плинуть по дзеркалу озера. У Тракаї дуже затишно, зелено, спокійно.., хочеться розташуватися на маленькому пляжі з  книгою, засмагати, купатися в прозорих водах і нікуди не поспішати!

Сніданок у ресторані традиційної караїмської кухні.
     Вже понад 600 років в Литві проживає мала тюркська народність караїми, які належать до найдавніших тюркських племен - кипчаків. Завдяки їх працьовитості та вірності традиціям предків, караїмська кухня збереглася до наших днів. Її основою є м'ясні та борошняні страви, якими Ви зможете поласувати в прекрасній національної атмосфері. Також в меню - бульйон для втомлених шлунків після нічного переїзду.:)

Переїзд до Вільнюса.
Поселення в готель.
Зустріч з гідом.
Оглядова пішохідна екскурсія по місту "ВІЛЬНЮС - магія дахів". 
     Ви почуєте легенди, пов'язані з виникненням міста, побачите один з найстаріших університетів Східної Європи і унікальний готичний ансамбль - костел Святої Анни і бернардинців, пройдете по древніх провулках міста, погуляєте єврейським кварталом, побачите найдавнішу П'ятницьку церкву, в якій Петро I хрестив прадіда А.С. Пушкіна. У Вільнюсі також просто необхідно відвідати знамениту республіку Ужупіс - унікальний арт-простір, наповнений художніми творами сучасного мистецтва.

    У Старому місті Вільнюса вулички в основному пішохідні, маленькі і затишні. Після екскурсії варто спробувати національну кухню в маленьких ресторанчиках (знамениті цепелліни), обов'язково приміряти прикраси з бурштину, зайти в маленький бутик литовського дизайнера, яка виробляє унікальний літній одяг з в'язаного льону, спробувати литовське пиво і ... просто відпочивати!

Вільний час у Вільнюсі.  Повернення в готель. Нічліг. 

 

День 3: РИГА - ПЕРШЕ ЗНАЙОМСТВО!

Сніданок. 
Виселення з готелю. 08.00 Переїзд до Риги. 
Зустріч з гідом. 
13.00 Оглядова екскурсія «РИГА - місто натхнення». 
     Рига - це особливе, чарівне місто, яке дивним чином поєднало в собі і риси минулої радянської епохи, і затишок старої Європи, і порив до нового майбутнього високих технологій. Тут прекрасно розуміють російську мову, дуже раді гостям з України - Ви ніколи не заблукаєте або не залишитеся незрозумілими. Наш прекрасний постійний гід Інга проведе екскурсію вздовж старих фортечних стін Риги, по маленьких вуличках, на яких знімалися легендарні радянські фільми. Ми побачимо затишні маленькі площі, на яких часто бувають ярмарки зі смачними національними продуктами та унікальні виставки. Подивимося на знаменитих ризьких кішок і почуємо легенду, чому вони повернені хвостами один до одного. Побачимо старий будиночок ката і півника на шпилі собору, який, виявляється, зовсім не такий вже маленький насправді. А зовсім поруч сховалися Бременські музиканти, і залишиться всього пару кроків до площі, де розташований Будинок Чорноголових. А чи знали Ви, що рижани вважають, що першу різдвяну ялинку прикрасили саме вони? Нас чекає багато старих знайомих і нових відкриттів.

Поселення у готель. Вільний час в Ризі.

     У вільний час у вас буде можливість погуляти по вузьких вуличках Старого міста, посидіти в затишних Ризьких кафе і скуштувати відомий ризький бальзам з кавою і шоколадом. Ми розповімо Вам, де в Ризі за таємничими дверима ховається загадковий алхімічний підвал, в якому був винайдений ризький бальзам. Там досі збереглися колби і реторти, старі лампи і скрині
... Вечірньої пори запрошуємо на екскурсію «Ризькі таємниці. Магія Модерну і чарівність ризьких парків » (додатково - 10 євро).
     У Ризі ви відчуєте себе у справжньому музеї архітектури. Тут представлені різноманітні стилі: від готики до класицизму. Але справжнім скарбом міста є будівлі, побудовані в стилі Модерн, або Арт Нуво, або Югендстиль. Химерні барельєфи, оповиті квітковими гірляндами геометричні фігури, скульптури і статуї, леви і фантастичні тварини є характерними ознаками Ризького модерну. Чудові фрески і панелі, ажурні балкони, химерні прикраси не мають функціонального призначення, але служать естетичним цілям. Разом з гідом ми "прочитаємо" на барельєфах історію будинків і рід діяльності його власників. Ще більше цікавих історій і ризьких секретів ...
Повернення у готель. Нічліг.

День 4: Легендарний ТАЛЛІНН!

Сніданок у готелі. Вільний день у Ризі.

За бажанням запрошуємо у захоплюючу подорож далі на Північ - у легендарний Таллінн (додатково - 40 євро).
    На нас чекає оглядова екскурсія по Таллінну. Парк Кадріорг, приморський район Піриту - з бухтами, яхт-клубами, пляжем, пам'ятник загиблому кораблю «Русалка». Пішохідна екскурсія по Старому місту: вимощені бруківкою вузенькі вулички, потужні міські мури, сторожові вежі - Товста Маргарита та Довгий Герман; Ратушна площа, гільдії - все тут пронизано духом середньовіччя, що робить Старий Таллінн воістину унікальним для всіх любителів старовини.

    Вільний час Ви можете провести в знаменитому середньовічному ресторані «Old Hansa» або спробувати знаменитий естонський марципан в кафе «Лакомка», зануритися в вечірню життя Старого Таллінна. Повернення в Ригу. Нічліг.

День 5: Юрмала
Сніданок у готелі. Виселення з номерів.
Посадка в автобус. Переїзд до м. Юрмала.
    «Юрмала» - ця прозаїчна, по суті, назва відображає сусідство моря і краю берега (Jura + Mala). Перлина Латвії і найбільший курорт Прибалтики, розташований на березі Ризької затоки. Чудові піщані пляжі в обрамленні вікових сосен простягнулися на 32 км. Приїхавши до Юрмали, ви відчуєте неповторний шарм курорту, який криється в прибережних соснових лісах, традиціях курортного оздоровлення, заснованого на використанні мінеральних вод, лікувальних грязей та сприятливого приморського клімату. Особливу атмосферу створює неповторна дерев'яна архітектура міста, багата різьбленим декором і різнокольоровими вітражами. Назви курорту змінювалися від Rigasher Shtranda, до Ризького морського узбережжя і Юрмали. Змінювалися і уклади пансіонів від чеховських "будиночків з мезоніном", до римо-палацових комплексів. Сюди приїжджали Н. Гончаров і В. Брюсов, Ч. Айтматов і В. Коротич, О. Калягін, Є. Євтушенко. І сьогодні серед сосен біля моря чути відгомін колишньої музики оркестрів Берліна і Гельсінкі, голос Федора Шаляпіна і танго Оскара Строка, віртуозні пасажі Гідона Кремера і майстерність зірок Старої і Нової Хвилі.

Запрошуємо на факультативну екскурсію (екскурсійний збір – 10 євро).
  

Від'їзд в Україну. Перетин литовсько - білоруського кордону. Нічний переїзд.
День 6: Дорога додому
Прибуття до Києва у другій половині дня. 

 

УВАГА! ВАЖЛИВО!
- Вартість додаткових екскурсій складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування, та/або послуг гіда та/або резервації, та/або вартості паркування/стоянки/в'їзду автобуса на території об'єктів.
- Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено.
- Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
- Компанія не несе відповідальності за затори на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
- Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу.
- Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.
- Проживання в готелях категорії 2-4 *.
- Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері.
- Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. 
- Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати чай/каву або інші напої. 
- Мінімальна кількість для виконання факультативної програми - 20 осіб. 
- Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи до супермаркетів «Теско» або інших торгівельних закладів, якщо це не вказано в програмі туру. 
- При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.

До вартості туру включено:                                                                               До вартості туру не включено:
  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелі 3 * - 3 ночі;
  • екскурсії за програмою;
  • супровід керівником групи;
  • особисті витрати;
  • додаткові екскурсії;
  • оформлення візи - тільки в паспорти старого зразка;

 

Если вы думаете, где провести отпуск или каникулы, мы можем предложить Вам:

МЕНЕДЖЕРИ НАПРАВЛЕННЯ:

Вікторія Дудка

Європа (екскурсійні тури)
Тел.: (0552) 41-69-41;
(066) 444-00-31;
(097) 444-00-39
Сніжана Кравченко  
Європа (екскурсійні тури)
Тел.: (0552) 41-69-41;
(066) 444-00-31;
(097) 444-00-39
Индекс цитирования Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Украина онлайн