Трудоустройство

Обучение

K9

K222.jpg

Экскурсионные туры во Львов

ЛЬВІВ + 7 ЧУДЕС ЗАКАРПАТТЯ (vm)

Країна: Україна (Львів – Мукачево – Берегово - Нижнє Селище - озеро Синевир - с.Іза - Пилипець– Львів)

Харчування: по програмі
Кількість днів: 4 дні/ 3 ночі
Дати: щопятниці
Відправлення: Херсон (потяг+автобус)

Вартість тура від 1410 грн.+ залізничний проїзд

 Маршрут тура: 

1 день Трансфер в готель - Пішохідна екскурсія по місту - Вільний час - Ночівля в одному з готелів Львова на Ваш вибір
2 день 
Львів - Замок Шенборна - Мукачево ( екскурсія по місту та Замок Паланок)- обід - Берегове (купання в термальних басейнах та дегустація вина)- Ночівля в готелі м. Берегове. 
3 день Нижнє Селище (Швейцарська сироварня ) - озеро Синевир - с.Іза - Пилипець (водоспат Шипіт) - Львів - Ночівля
(за доплату) 4 день Вільний день. Виїзд додому

 

1 день


Трансфер з вокзалу до готелю.

11:00 – 13:30 - Пішохідна екскурсія “Таємниці середньовічного Львова”. Чи знали Ви, що у Львові найбільше кав’ярень та ресторанів і що саме Львів найвідвідуваніше місто нашої держави? Що у Львові можна випити каву в Італійському дворику, відвідати резиденцію польського короля та одну з перших аптек, яка стала музеєм? Також Ви зможете за одну екскурсію познайомитися з культурою чотирьох народів: українським, вірменським, польським, єврейським... І не лише це!

 

За додаткову оплату, пропонуємо Вам пішохідну екскурсію «Підземелля Львова» (вартість 70 грн\ос). Початок екскурсії 16:00. Під час екскурсії ми відвідаємо підземелля одних з найвідоміших будівель середньовічного міста. Завітаємо до підземелля під колишніми монастирем домініканців, спеціальним ключем відкриємо замок 18 століття та підемо до підземелля костелу єзуїтів, завітаємо під церкву Преображення Господнього. А як вам ідея одягнути каски та відправитись у копальню, щоб трохи поуправлятися у возінні вагонетки з кавою? Відвідаємо кабінет алхіміка в аптеці музей. 

Екскурсія «Підземелля Львова»

Перелік об’єктів, які відвідуються: підземелля Домініканського собору, підземелля аптеки – музей, підземелля кав’ярні «Копальня кави», підземелля кав’ярні «Лівий берег» та таємну аптеку.

Опис:

Домініканський монастирПідземелля Домініканського монастиря. Якщо ви захочете побачити цілком інший Львів – спустіться у його підземелля. Зовні він пишний, бароковий, еклектичний, класичний, а на глибині – строгий та готичний і навіть дещо містичний. Підземні тунелі міста нині зберігають чимало таємниць. Вчені припускають, що колись це був перший ярус княжого палацу Лева Даниловича. Тут ми побачимо келію монаха-аскета і зал катувань, а також дізнаємось про таємничі історії людей, пов’язаних із цим підземеллям.

 

Музей-аптекаПідземелля музею – аптеки. Одна із середньовічних аптек, яка працює і сьогодні, де зберігається багато експонатів та цікавих історій. У підземеллі аптеки-музею на площі Ринок досі зберігся аромат вина — колись в аптеках виготовляли не тільки ліки... Виробляли також косметичні засоби, мило, продавали тістечка, каву. Бурхливий розвиток аптек припав на початок XVIII ст. – вони одержали право торгувати алкоголем.

 

Копальня кавиПідземелля «Копальня кави». У Львові пахне кавою, а в цих підземеллях цю каву можна побачити на стінах і під ногами, адже Ви відвідуєте справжню шахту, копальню кави. Тут Ви зустрінете першовідкривача кави, як напою – Юрія Кульчицького, прогуляєтесь справжніми середньовічними підземеллями і зможете попробувати фірмену «запаяну каву».

 

Лівий берегПідземелля кавярні «Лівий берег». Сама кавярня розташована у підвалах Оперного театру. Де колись протікала знаменита львівська річка Полтва, яка зараз протікає під землею на простекті Свободи. У цих підземеллях Ви побачете і почуєте багато про будівництво найдовшого і найвідомішого львівського підземелля - колектора львівської річки Полтви. Як би львів'яни не скаржились на її поганий запах, вона неодноразово рятувала життя людей. Адже в роки ІІ Світової війни колектор Полтви став захистком для багатьох євреїв, що тікали з міста, а вже в повоєнні роки тут також переховувались українці.

Таємна аптекаПідземелля «Таємної аптеки». Якщо Ви вважаєте, що бачили усі найцікавіші закутки старого Львова, то Ви дещо помиляєтеся! Існує загадкове місце, у якому Ви ще ніколи не бували – це інтерактивний музей «Таємна Аптека»…Історія цього незвичного музею розпочалася у 2012 році, коли в одній із найстаріших львівських аптек «Під Угорською короною», що на площі Соборній 1, під час проведення будівельно-відновлювальних робіт було знайдено таємний вхід у підземелля. Тут виявили давню фармацевтичну лабораторію, у якій таємний аптекар досі "варить" мило для хабарників і "виготовляє" піґулки для щастя.

Ночівля.

2 день


8:00 – Виїзд групи зі Львова.

Перша наша зупинка біля замка Шенборна. Архітектурою ця споруда нагадує середньовічний замок і беззаперечно є однією з найкрасивіших на Закарпатті.


  Також пропонуємо Вам відвідати ще один не менш оригінальний замок Закарпаття – Сент – Міклош. Його називають замок – кохання, саме тут зародилося найвеличніше кохання того часу яке змінило долю не тільки двох закоханих, але й долю цілого народу. Вся Західна Європа затамувавши подих стежила за подіями, що відбувалися в стінах  цього замку.

Відвідання Мукачівського замку «Паланок». На горі висотою 188 м. над рівнем моря стоїть чудовий старовинний замок – одна із найцінніших пам’яток історії та архітектури 14-17 ст. З ним пов’язані історії багатьох народів: українців, угорців, словаків, німців, румунів, поляків… Мальовничість замку разом з його багатою історією робить його все більш популярним.

Прогулянка містом Мукачеве, вільний час на обід.

 відвідання Берегове. Хочете стати іноземцем без перетинання кордонів, митниці, віз? Тоді ми Вам пропонуємо відвідати містечко в Закарпатті – Берегсас, як його називають місцеві жителі. Крім свого угорського колориту, це містечко славиться своїми винними погребами.

За додаткову плату пропонуємо купання в термальних басейнах та дегустацію закарпатських вин. (вартість термальних басейнів 120 грн\ос, дегустація вина 45 грн\ос ).


Поселення в Берегівському р-ні. Ночівля.

3 день


Відвідання швейцарської сироварні.  Під час екскурсії Вам запропонують дегустацію трьох видів сирів а також Ви дізнаєтесь про технологію його виготовлення. 

Відвідання Озера Синевир. Синевир –одне з чудес Карпат, недаремно його ще називають Морським Оком та Перлиною Карпат. Надзвичайно чиста вода, чудові краєвиди Карпатських гір забезпечить Вам прекрасний відпочинок.

В зимовий період

 (Відвідуємо Міжгір’я (підйом на канатно-крісельній дорозі та обід) 
Переїжаємо Келечин де дегустуємо мініральну воду). Після дегустації води заїжаємо на гірськолижний курорт Пилипець де ми оглянемо водоспад Шипіт. )

Відвідання водоспаду Шипіт. Ще одна беззаперечна візитка Закарпаття, потоки води, падаючи з висоти 14 метрів утворюють каскади водоспаду.

 

22:30 – Приїзд до Львова. Ночівля

4 день (за доплату)

Сніданок. Виселення з готелю до 12:00

Вільний день

Виїзд зі Львова. 

 

Вартість програми з людини в грн: 

Проживання в: к-сть осіб Вартість з особи для дітей до 14р. Додаткова ніч

Хостелі

Кімнати 6-10 осіб

Без харчування

1 1410 грн   150 грн /ос
2 1470 грн 950 грн 370 грн
3 1310 грн   150 грн /ос
         

 

Проживання в: к-сть осіб Вартість з особи для дітей до 14р. Додаткова ніч

Гостинний Дім 2*

Дво та Три місні номери з вигодами

Без харчування

2 1470 грн   400 грн
3 1410 грн 950 грн 600 грн
         

 

Проживання в: к-сть осіб Вартість з особи для дітей до 14р. Додаткова ніч

Апартаменти під святим духом 3*

В готелі дво, трьомісні кімнати з вигодами 

Сніданки за доплату

2 1430 грн   500 грн
3 1310 грн 1170 грн 600 грн
         

 

Проживання в: к-сть осіб Вартість з особи для дітей до 14р. Додаткова ніч

Старий Краків 3*

В готелі дво, трьо 
та чоти місні кімнати
з вигодами 

Сніданки включені

2 1570 грн   750 грн
3 1400 грн 1170 грн 850 грн
         

 

Проживання в: к-сть осіб Вартість з особи для дітей до 14р. Додаткова ніч

Гетьман 3*

В готелі двомісні кімнати
з вигодами

Сніданки включені

1      
2 1420 грн   475 грн
         

 

Проживання в: к-сть осіб Вартість з особи для дітей до 14р. Додаткова ніч

Крива Липа 3*

В готелі двомісні кімнати
з вигодами

Сніданки включені

2 1445 грн   500 грн
3 1325 грн   600 грн
4 1280 грн   800 грн
         

 

Проживання в: к-сть осіб Вартість з особи для дітей до 14р. Додаткова ніч

Inn Lviv 3*+

Апартаменти від 37 кв.м
з вигодами 

Без харчування

1      
2 1675 грн   880 грн
         

 

Проживання в: к-сть осіб Вартість з особи для дітей до 14р. Додаткова ніч

Євроготель 4*

Номери від 18 кв.м. з вигодами, міні баром.
цілодобовий Room-service 

Сніданки включені

2 1750 грн   1100 грн
3 1920 грн   2300 грн
         

 

Проживання в: к-сть осіб Вартість з особи для дітей до 14р. Додаткова ніч

Modern Art

Номери від 18 кв.м. з вигодами, міні баром.
цілодобовий Room-service 

Сніданки включені

2 1635 грн   950 грн
       
         

 

Проживання в: к-сть осіб Вартість з особи для дітей до 14р. Додаткова ніч

Ібіс 4*

Кімнати з сучасним оформленням з усіма вигодами

Сніданки включені

1      
2 1365 грн    
         

 

У Вартість туру входить: 

- Проживання в готел у Львові (1 ніч),

- проживання в Берегово (1 ніч),

- екскурсії по програмі,

- трансфер Вокзал -  Готель,

- супровід гіда,

- транспортне обслуговування.

Додатково оплачується: 

- Вхідні квитки,

- харчування,

- особисті витрати.

Вартість вхідних квитків:

- замок Шенборна: загальний – 10 грн., учні – 7 грн.;
- Мукачівський замок: дорослі - 40 грн., студенти, пенсіонери - 30 грн., діти до 14 років - 20 грн.;
- новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегово: загальний – 150 грн. (в т.ч. оренда шафки), пенсіонери за віком – 130 грн., діти від 120 до 150 см. – 70 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;
- дегустація вин: 50 грн., екскурсія без споживання вина – 25 грн.;
- дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний – 50 грн., школярі – 30 грн.;
- оленяча ферма: загальний, пенсійний і студентський - 20 грн., школярі – 10 грн.;
- підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Маковиця (в обидві сторони): загальний – 50 грн., діти до 12 років – 30 грн.;
- водоспад Шипіт: загальний – 10 грн., діти до 10р. – безкоштовно.

 

МЕНЕДЖЕРИ НАПРАВЛЕННЯ:

 

 

 

Україна (екскурсійні тури)
Тел.: (0552) 41-69-41;
(066) 444-00-31;
(097) 444-00-39;

 

Индекс цитирования Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Украина онлайн