Трудоустройство

Обучение

K9

K222.jpg

Экскурсионные туры во Львов

ХМІЛЬНИЙ ЛЬВІВ

Країна: Україна

Харчування: згідно програми
Кількість днів: 3 дні / 2 ночі
Дати: щоп'ятниці
Відправлення: Херсон (потяг)

Вартість тура від 990 грн.+ залізничний проїзд

 

In vino veritas – істина в вині

Ми пропонуємо Вам стати частинкою львівського життя, поринути в екзотику міських кнайп та неповторність львівських вуличок.

1 день: п`ятниця
Приїзд до Львова.

Зустріч на вокзалі. Трансфер в готель.

Поселення (згідно з правилами готелю).
Пішохідна екскурсія “Хмільні легенди старовинного Львова”. Ви прогуляєтеся вузенькими середньовічними вуличками, побачите пл. Ринок, Ратушу, Арсенал, Вірменську та Успенську церкви, Домініканський костел, Латинську катедру, відвідаєте Аптеку-музей «Під чорним орлом», Італійський дворик - єдину в Україні унікальну триярусну ренесансну аркада-лоджія. У рамках  туру Ви зможете ознайомитися із львівськими ресторанами у стилі АРТ. Завітавши в гості до Мазоха (Мазох-кафе), спробуєте індивідуальних екстремальних коктейлів та їжу з афродизіаками (за додаткову плату). Постукавши у двері «Криївки» - ознайомитеся з історією УПА та спробуєте медовуху (за додаткову плату). А зацікавившись «Гасовою лямпою» - зустрінитеся із бронзовими батьками гасової лампи Яном Зегом та Ігнатієм Лукашевичем та спробуєте міцних напоїв - бензівку, нафтівку і гасівку, а також смачне пиво із бочок, привезених з Німеччини (за додаткову плату).


Факультативно пропонуємо: 
15.00-17.00. Екскурсія підземеллями Львова, під час якої ви відвідаєте підземелля однієї з львівських церков, одну з найстаріших діючих аптек Львова музей-аптеку,  дізнаєтесь секрети приготування та скуштуєте справжню львівську каву в одній з львівських кав’ярень (факультативно - 100 грн за особу, додатково оплачуються вхідні квитки: музей-аптека -15 грн, дегустація кави, підземелля церкви- 10 грн.).


Ввечері рекомендуємо відвідати:
- Ресторан-пивоварня у Львові «Кумпель» зі свіжозвареним пивом.
Ввечері факультативно пропонуємо:
- екскурсія "Нічна варта" (початок о 21.00, вартість 110 грн/ос.) 

    Якщо, випадково, вночі не спатиметься, визирніть у вікно – і побачите людей з ліхтарями. Не лякайтесь, це – помічники бургомістра… Вони просто бережуть Ваш сон…
     Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємні обряди, загадкові вулиці  та   темні закутки — все це чекає на Вас під час нічної мандрівки Львовом!
    Якщо не боїтесь стати помічником пана Шлюсселя чи пані Зосі — приєднуйтесь!
За якісну роботу Вас посвятять в працівники Нічної варти Львова.
Програма:
-    зустріч  з гідом-екскурсоводом  на вул. Вірменській, 20 (ресторація-музей «Гасова лямпа»);
-    емоційна екскурсія  нічним містом;
-    посвята  в  нічних вартових Львова.
Тривалість – 2 год

2 день: субота
Сніданок.
Оглядова екскурсія по Львову 
 Вас чекає захоплююча зустріч з минулим на горі Високий Замок, знайомство з двома центральними проспектами Львова - проспектом Свободи та проспектом Шевченка, Оперним театром,  архітектурним комплексом колишнього головного греко-католицького храму України -  Собору Святого Юра. 

Ввечері в ПОДАРУНОК екскурсія + дегустація пива в театрі пива "ПРАВДА":

П'єш пиво? Дізнайся, що це таке. 
Запрошуємо Вас В
Театр Пива ПравDa
Серце Львова пл.Ринок 32
вся ПравDa про пиво. 
Безкоштовна дегустація 
та мільйон нових селфі. 
Саме той театр,де не варто пропускати жодної прем'єри

3 день: неділя
Сніданок.

Пропонуємо заміські факультативні екскурсії:
10.00-18.00 Екскурсія «Золота підкова Львіщини»- захоплююча екскурсія мальовничими місцями Львівщини з відвідуванням Олеського, Підгорецького та  Золочівського замків (факультативно - вартість 250 грн. на 1 особу, додатково оплачуються вхідні квитки - 75 грн/особа).

     Це подорож трьома найвідомішими середньовічними замками Львівщини: Олеським, Підгорецьким, Золочівським. Ви зможете відвідати Олеський замок - найстарійший замок VI ст. з його старовиним парком, яким прогулювалися королі. Також Підгорецький замок, який вважається одним з найтаємничіших, з його легендами та підземеллями. І Золочівський замок - резиденцію польського короля Яна III Собеського.

Олеський замокПершим ми відвідаємо Олеський замоквидатна пам'ятка архітектури та історії XIV - XVIII ст. Перша згадка - 1327 р. Польські історики називають Олесько - колискою польських королів: тут народились Ян ІІІ Собеський і дитячі роки провів Міхал Корибут Вишневецький. Також в Олеському замку провів свої дитячі роки і гетьман українських козаків - Богдан Хмельницький, про що свідчить меморіальна дошка на камені у парку. З кінця 1975 р. замок стає музеєм-заповідником, філією Львівської галереї мистецтв. В експозиції замку: шпалерний зал (на стінах залу висять єдині в Україні шпалери другої половини XIV ст.), 2 картинних зали (на стінах висять портрети шляхтичів і власників замку), зал іконопису, "Віденський" зал (з найбільшою картиною України "Битва під Віднем", розміри якої 8х8 метрів); зал скульптури (барокові скульптури школи "українського Мікеланджело" Іоана Пінзеля), підземелля. В монастирі та костелі капуцинів XVIII ст., що стоїть поруч із замком - фондосховище Львівської галереї мистецтв. Підгорецький замок. Збудований у 1640 р. по проекту французького військового інженера Боплана і італійського архітектора Андреа дель Аква.

Підгорецький замокДалі наш маршрут пролягає через Підгорецький замок, один з найкращих у Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Палац називали "польським Версалем", "галицьким Версалем". До замкового комплексу входять: палац, оточений бастіонними укріпленнями, валами, ровами; парк що знаходиться на 3 терасах і є пам'яткою садово-паркового мистецтва державного значення; костел XVIII ст.; заїзджий двір.

 

Золочівський замокОстання наша зупинка – це Золочівський замок. Унікальний і єдиний в Україні повністю збережений замок по типу неоголландської фортифікаційної технології. Збудований був батьком короля Яна ІІІ львівським воєводою Якубом Собеським. В комплекс замку входить: равелін, бастіони, стіни, вали, Китайський палац (твори східного мистецтва, подарунки східних послів Україні), Великий Королівський палац (експозиція західноєвропейського мистецтва, частково збереглись каміни, портали і навіть система внутрішньої каналізації). На подвір'ї замку - великі камені з таємничими символами і зашифраваними готичними літерами (датують ХІV-XV ст.), привезені з лісу неподалік Золочева.

Або
10.00-15.00 Виїзд зі Львова. Відвідування ренесансного міста Жовква з оглядом церкви св. Трійці, прогулянка центром міста, що зберіг оригінальний вигляд з ХVІІ століття, огляд королівського замку, костелу св. Лаврентія і Станіслава, церкви з росписами Юліана Буцманюка в стилі українського арт-деко.Переїзд у Крехівський монастир, огляд ц. Святого Миколая з чудотворною іконою Богородиці Верхратської. Прогулянка буковим лісом національного парку Яворівський з відвідуванням св. джерела, де можна зануритись у цілющу воду (за наявності плавок чи купальника), похід до печер, де збереглась капличка у печері. Повернення у Львів. (факультативно - вартість 230 грн. на 1 особу).


Або
- пішохідна екскурсія по Львову «Від шпалера до келішка».
Або
- 13.00-15.00 Пішохідна екскурсія «Австрійський Львів»: будинок вчених (Казино), Львівський Національний Університет, палац Потоцьких, проспект Т.Г. Шевченка, проспект Свободи, площа А. Міцкевича та ін. Під час екскурсії ви дізнаєтесь історію міста Львова в період XVIII – поч. XX ст. - 100 грн за особу.


Виїзд зі Львова.

Ціна в грн. на 1 особу (мін.2 ос.): 

 

 

Гетьман 3* (cтандарт)

990

Апартаменти Ірена (стандарт)

1160

Апартаменти Ірена (студіо)

1340

Старий Краків 3* (стандарт)

1350

Джем 3* (економ)

1420

Арт-готель Модерн 3* (стандарт)

1460

Преміум 3* (cтандарт)

1500

Леотель 3* (стандарт)

1500

Львів 3* (комфорт)

1510

Львів 3* (суперіор)

1730

Джем 3* (стандарт)

1750

Reikartz Дворжец 3* (стандарт)

1830

Євроготель 3* (стандарт)

1860

Нота Бене 3* (стандарт)

1960

Жорж 3*(стандарт)

2070

Дністер 4*(класік)

2150

Швейцарський 4* (стандарт)

2930

Атлас 4*(стандарт)

3300

Асторія 4*(класік)

 

У вартість входить: 
- проживання в готелі 2 ночі (DBL/TWIN);
- 2 сніданки;
- трансфер вокзал-готель;
- автобусна екскурсія 3 год;
- пішохідна екскурсія 3 год.

Додатково оплачується: 
- вхідні квитки - 50 грн/ос.
- факультативні програми (потрібно бронювати при замовленні туру); 
- медичне страхування. 

- залізничний проїзд (Херсон-Львів-Херсон).

МЕНЕДЖЕРИ НАПРАВЛЕННЯ:

 

Україна (екскурсійні тури)
Тел.: (0552) 41-69-41;
(066) 444-00-31;
(097) 444-00-39

 

 

Україна (екскурсійні тури)
Тел.: (0552) 41-69-41;
(066) 444-00-31;
(097) 444-00-39;
Индекс цитирования Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Украина онлайн