Трудоустройство

Обучение

K9

K222.jpg

Спецпредложения

ФЕСТИВАЛЬ ТЮЛЬПАНІВ У СТАМБУЛІ (Автотур із Одеси)

Маршрут: Одеса - Несебр - Бургас (1 ніч) - Стамбул (2 ночі) - Одеса

Тривалість: 6 днів

Дати: 10.04// 20.04// 24.04.2019

Місто виїзду: Одеса (автобус)

Вартість туру – від 4850 грн.

 

    ФЕСТИВАЛЬ ТЮЛЬПАНІВ У СТАМБУЛІ - яскраве і незабутнє свято, що перетворює місто на квітковий шедевр і тюльпанову столицю світу…

Тисячі кольорових пазлів, які нагадають про ніжність, щирість почуттів і красу, яка оточує нас...
Можна багато розповідати, але краще самому побачити цей чарівний фестиваль тюльпанів і весни...

3 дні в Стамбулі!!! 

!!! У вартості туру - екскурсії по Стамбулом і Несебром!!!

 

День 1. Одеса

Виїзд з Одеси.
Перетин кордону. Нічний переїзд по територією Румунії та Болгарії.

 

День 2. Несебр

     Переїзд у Несебр. Сьогодні нас чекає знайомство з «Казковим Несебром». Час та морські хвилі помилували маленький шматочок суходолу та залишили нам чудове творіння – одне з найстаріших болгарських міст Несебр. Маленькі вулички, стародавня бруківка, середньовічні церкви та дерев’яні будівлі додають місту особливої чарівності. Слов’янські та грецькі архітектурні традиції вигадливо переплітаються, створюючи у Несебрі атмосферу тепла та затишку, що так приваблює гостей.
     Морська прогулянка (13€/10€). Нас чекає незабутня морська прогулянка на кораблику. З його борту Несебр виглядає ще загадковіше. Натхненний екскурсовод із задоволенням ознайомить нас з найбільш потаємними історіями болгарського узбережжя.
     Болгарське селище (36€/21€). Знайомство з гостинністю болгар обов’язково треба почати з цієї екскурсії. Приємна атмосфера національного ресторану, багата вечеря, біле та червоне вино у необмеженій кількості. Цікава фольклорна програма ознайомить нас із звичаями та традиціями болгар, котрі несуть у собі спогади про казковий світ легенд. А запальні танці та вечірнє шоу на вугіллі змусять затаїти подих любого…

День 2 - Несебр День 2 - Несебр День 2 - Несебр День 2 - Несебр
 

День 3. Стамбул

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Стамбул. Стамбул, побудований на берегах Босфорської протоки - єдине місто в світі, яке розташоване одразу в двох частинах світу. Він охороняє священні реліквії великих світових імперій: Римської, Візантійської та Османської. Будучи унікальною сполучною ланкою між Заходом і Сходом, минулим і майбутнім, Стамбул увібрав в себе найкраще від обох континентів. Скарби мистецтва і архітектури викликають почуття ностальгії, а сучасні хмарочоси дивують своєю витонченістю і красою... Тільки побачивши його на власні очі, можна із захопленням усвідомити велич Стамбулу, блиск і сповнений протиріч сьогоднішній день цього міста... Поселення в готелі. Вільний день
♦ Skyride Istanbul (33€/18€+вх. квиток). Нас чекає незабутня 5D мандрівка, під час якої ми зможемо відчути себе у кабіні гвинтокрила, що пролітає Босфор, палац Топкапи, Айя-Софію… Вітер, дощ та інші спецефекти, що змішалися з реальним життям, додають атракціону незабутніх відчуттів. Також в нас буде можливість прогулятися найвищим хмарочосом Європи – «Істанбул Сапфір». Окрім торгівельного центру «Сапфір Чарши», поля для гольфу, басейну, садів та ресторанів, у будівлі зосереджено багато інших цікавих об’єктів. Чого тільки вартий оглядовий майданчик на висоті 236 метрів…
♦ Турецька лазня (46€/38€). Відвідини турецької лазні (хамам) – це найкращий спосіб відновити сили та відпочити душею. Як приємно, забувши про все, простягтися на теплій мармуровій плиті та дозволити ніжному теплу проникнути в тіло. Обов’язково варто спробувати пінний масаж, коли банщик, виваливши на вас купу піни, сильними руками ретельно розімне усі ваші м’язи.
♦ Turkish night (48€/38€). Ви бажаєте відчути себе султаном? Тоді ця програма саме для вас. Покличте на допомогу свою уяву, і ви відчуєте себе у справжньому гаремі. Професійні танцюристи оживлять своїм вмінням образи з минулого, ви побачите справжній «танець живота», а вечеря буде наповнена смачними стравами турецької кухні та різноманітними алкогольними та безалкогольними напоями місцевого виробництва. Цей прекрасний вечір закінчиться дискотекою, під час якої буде лунати європейська та турецька музика. Повернення у готель. Ночівля у готелі.

День 3 - Стамбул День 3 - Стамбул День 3 - Стамбул День 3 - Стамбул
 

День 4. Стамбул

 Сніданок. Нас чекає захоплююча автобусно-пішохідна екскурсія «Турецький діамант – Стамбул». Неначе стародавню скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас величний Стамбул, котрий повен чудесних місць, чарівних пам’яток історії, культури та архітектури. Усього за кілька годин ми побачимо Блакитну мечеть, римський іподром, турецькі бані Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площу Султана Ахмеда, а також побуваємо на оглядовому майданчику в азійтській частині міста. Стамбул як ніяке інше місто у світі славиться численними магазинами, торгівельними центрами та базарами… Під час оглядової екскурсії в нас буде прекрасна можливість купити не тільки сувеніри, але й вироби з шкіри та хутра (у програмі передбачені відвідини шкіряного торгівельного центру).
♦ Морська прогулянка на кораблику Босфором (30€/21€). Тільки під час цієї прогулянки, пливучи найгарнішою протокою, що розділяє Європу та Азію, ми побачимо будинки міліонерів, плаваючі дома, палаци султанів та візантійські фортеці.
• «Квіткова фантазія» (38€/30€) - під час цієї екскурсії у нас буде можливість відвідати два великі парки Стамбула: Emirgan і Gulhane Park. Емірган вважається одним з найбільших парків Стамбула. Знаходиться він на березі Босфору. На час фестивалю в парку висаджується близько 2 мільйонів цибулин тюльпанів. Причому сорти беруться різні - від найбільш ранніх до найпізніших. Парк Гюльхане один з найстаріших парків Стамбула, що розміщений на пологих схилах до морського берега. Колись був частиною Королівських Садів палацу Топкапи, де вирощувалися троянди. Розташування парку недалеко від Босфору і Мармурового моря, зробили його улюбленим місцем жителів Стамбула.
♦ Айя-Софія та Цистерна Базиліка (21€/13€+вх. квиток). Церква-музей Айя-Софія визнана одним з найвеличніших шедеврів візантійської архітектури, а також є одним з найбільших храмів у світі. Інтер’єр споруди, прикрашений колонами з кольорового мармуру, стелі та стіни, покриті гарною мозаїкою та чарівною керамікою, просто заворожують. Все тут захоплює та притягує відвідувачів. Недалеко від Айя-Софії нас зустрічає одне з найбільших та добре вцілілих візантійських сховищ питної води у Стамбулі. Розміри гігантської підземної споруди просто вражають, а більшість її колон узяті із зруйнованих античних храмів Калкедону.
♦ Палац Топкапи (18€/10€+вх. квиток) – одна з найвідоміших пам’яток Стамбулу та один з найбільш відвідуваних музеїв Туреччини. На протязі чотирьох століть палац являв собою центр управління Османською державою, однією з трьох найбільших імперій світу.
♦ Тисяча та одна ніч (13€/10€+вх. квиток). Це незабутня програма «Турецької ночі» та церемонія танцю дервішів у культурному центрі «Ходжапаша». Це не просто звичайне шоу, а майже годинна молитва, відображена у танці, де кожна складова одягу дервіша несе у собі глибинний зміст, а кожен рух нагадує про єднання матерії та духу. Повернення у готель. Ночівля у готелі.

День 4 - Стамбул День 4 - Стамбул День 4 - Стамбул День 4 - Стамбул
 

День 5. Стамбл

    Сніданок. Виселення з готелю. Сьогодні – за покупками!!! Великий базар або Критий ринок (Капали Чарши) – найвідоміший з турецьких базарів. На його території розташовано біля 4 тис. магазинів, а різноманіттю товарів, що представлені тут, нема числа. Вільний час для купівлі сувенірів та подарунків.
♦ Долмабахче (21€/13€+вх. квиток) – найгарніший палац Стамбулу. Його фасад простягнувся на 600 метрів вздовж європейського берега Босфору. Саме тут жили останні султани Османської імперії.
♦ «Слід великої любові» - мечеть Сулеймана і усипальниця Роксолани (21€/13€). Один з семи стамбульських пагорбів прикрашає вражаюча споруда, справжній шедевр османської архітектури - мечеть Сулеймана, побудована в XVI столітті знаменитим зодчим Синаном. Пролетіли століття, але мечеть досі вражає своєю красою. На цвинтарі позаду мечеті побудований унікальний мавзолей, який Сулейман Пишний наказав спорудити після смерті своєї коханої дружини, Хюрем, яку в Європі звали Роксоланою. Єдина в Туреччині гробниця, збудована на честь жінки. Це - наша легендарна Роксолана, яка п'ятсот років тому полонила одного з наймогутніших володарів тогочасного світу - турецького султана та ще й ввела на чужині, в потужній Османської імперії, на кілька десятиліть, особисте мудре правління державою!
♦ Музей Рахмі Коча (16€/10€+вх. квиток) - перший і найбільший в країні музей, присвячений історії розвитку транспорту, промисловості і засобів зв’язку. Творці музею прагнули зробити його максимально інтерактивним і цікавим для гостей. Колекція містить тисячі предметів, від крихітних грамофонних голок до кораблів і літаків у справжню величину. Для зручності огляду експонати розділені на секції: автомобільний, морський, залізничний та авіаційний транспорт, інженерія, засоби зв'язку, наукові прилади, макети та іграшки.
♦ Морський акваріум TurkuaZoo (13€/10€+вх. квиток). Нас чекає незабутня екскурсія морськими глибинами, ми пройдемо 80-метровим підводним тунелем, побачимо численних річкових, морських та океанських риб та інших підводних мешканців. Після прогулянки акваріумом – вільний час у торгівельному центрі Forum Istanbul Ikea.
♦ Парк Мініатюрк (16€/13€+вх. квиток). Тут можна обійти всю Туреччину усього за декілька годин, адже саме у цьому парку знаходяться усі найвідоміші історичні пам’ятки країни, зроблені у мініатюрі. Ви зможете пережити історію трьох тисячоліть, познайомитися з різними культурами та цивілізаціями. Окрім моделей відомих пам’яток у парку багато рухомих фігурок, дитячих майданчиків та атракціонів, а також справжній лабіринт. Але й це ще не все – вам пропонується відвідати Музей кришталю та захоплюючу панораму.
♦ Vialand Istanbul (16€/13€+вх. квиток), також відомий як Стамбульський Діснейленд - це найбільший розважальний парк в Туреччині для дітей і дорослих. Він займає площу більше 600 000 м2 і ділиться на три тематичні зони: історичну, ігрову і пригодницьку. В історичній частині можна здійснити подорож старовинним Стамбулом. Ігрова частина парку призначена для самих маленьких відвідувачів. Малюкам буде цікаво і весело відвідати замок, який населений персонажами з казок та мультфільмів. Ну а для підлітків - пригодницька зона. Американські гірки, рафтинг дикою річкою, атракціон з Кінг Конгом, сафарі в тунелі - вибирайте!Якщо ви втомилися від атракціонів, то можна відвідати 5D кінотеатр (вхідний квиток оплачується додатково), перекусити в кафе чи ресторані, пройтися магазинами в торговому центрі. О 18.00 – виїзд зі Стамбулу. Нічний переїзд по території Болгарії та Румунії.

День 5 - Стамбул День 5 - Стамбул День 5 - Стамбул День 5 - Стамбул
 

День 6. Одеса

 Орієнтовний час прибуття (залежить від проходження кордону) до Одеси – 22:00.
 

Фестиваль тюльпанів у Стамбулі *

     Фестиваль тюльпанів в Стамбулі проходить кожного року у квітні місяці, запрошує на неймовірну весняну казку. Тюльпан для Туреччини не просто красива квітка – це символ країни, важлива складова її культури, звичай святкувати фестиваль тюльпанів — це данина багатовіковим традиціям.

      Ця квітка виходець з Азії, зіграла важливу роль у формуванні культурних традицій Туреччини. Вперше тюльпан був ввезений в країну в часи Османської імперії і став улюбленцем султанів. Навіть період найвищого розквіту імперії називали «епохою тюльпанів». Орнаменти з їх зображенням прикрашали одяг, зброю, стіни мечетей, килими, посуд.

      Цього року фестиваль проходитиме з 1 по 30 квітня. Традиційно усі головні заходи проходять у парку Емірган (Emirgan Park), де можна побачити мільйон тюльпанів. У період фестивалю увесь Стамбул перетворюється на неосяжне море тюльпанів – кожний житель міста намагається додати до своєї колекції кілька цибулин «особливого» сорту.

     Тюльпанами усаджено практично все – вулиці, площі, парки, балкони, вікна і т.д. Жителі і професіонали змагаються між собою в майстерності складання композиції з кольорів.

     Також у рамках фестивалю проходять виставки різних сортів тюльпанів , картин і панно із живих квітів, шоу-квітів , зустрічі виробників і покупців і звичайно ж, ярмарок де можна придбати цибулини рідкісних сортів та усе необхідна для їх вирощування.

      Тюльпан займає особливе місце в Туреччині, квітка з унікальною культурою та міфологією. Жителі Стамбула стверджують що минуле, сьогодні і майбутнє їхнього міста в тюльпанах.

     Згідно з легендою, на дні тюльпана заховане щастя ... тому можливо варто спробувати знайти його саме тут, у місті де мрії можуть стати реальністю.

 

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".


ВАЖЛИВО: 
• Оплата туру здійснюється в гривнях за фіксованим комерційним курсом (поправочний коефіцієнт включений). При кожному замовленні курс уточняти!
• При замовленні - програми, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати.
• Місця збору, посадки і висадки туристів за маршрутом:
Одеса - головний ж / д вокзал (пл. Привокзальна, 2);
• Туристи, які подорожують самі, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко додаткове ліжко або диван!
• Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус можлива тільки згідно підтверджених місць.
• Компанія залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна в готелі і в автобусі.
ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ-ОПЕРАТОР НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА РОБОТУ МИТНИХ І ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ.

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ 

• груповий страховий поліс 
• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• проживання по маршруту в готелі на базі сніданків;
• у випадку коли вік туриста сягає більше 60 років або не досягає 6 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
• супровід гіда керівника по всьому маршруту;
• дві екскурсії згідно програми туру.

Если вы думаете, где провести отпуск или каникулы, мы можем предложить Вам:

МЕНЕДЖЕРИ НАПРАВЛЕННЯ:

Вікторія Дудка

Європа (екскурсійні тури)
Тел.: (0552) 41-69-41;
(066) 444-00-31;
(097) 444-00-39.

 

 

 Ігор Цуркан
Європа (екскурсійні тури)
Тел.: (0552) 41-69-41;
(066) 444-00-31;
(097) 444-00-39.
Индекс цитирования Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Украина онлайн