Трудоустройство

Обучение

K9

K222.jpg

Праздничные туры

8 БЕРЕЗНЯ У ЗАКАРПАТТІ (7)

Маршрут:  Львів - замок Шенборна - Мукачево - Берегово - Нижнє Селище - Маковиця - вод.Шипіт - Львів

Харчування: згідно програми туру 
Тривалість:  3-4 дні 
Дати:  08.03.2019
Місто виїзду: Херсон (потяг) + Львів (автобус)

Вартість тура від 1500.+ залізничний проїзд 

 

 

    Тур на 8 Березня в Карпати (Закарпаття) та Львів. Для милих жінок - дивовижної краси природа Закарпаття, водоспади, гори і рівнини, термальні та мінеральні джерела, дегустації закарпатських вин та сирів, доброзичливі люди і море позитивних емоцій. Чудовий подарунок для наших чарівних жінок на свято 8 березня!

    Тур на 8 Березня на Закарпаття та у Львів, святкова подорож: насолоджуємося природою Карпат, яскравим сонцем, швидкими водоспадами, стрімкими річками, смачною закарпатською кухнею, закарпатськими винами і палинкою. Набираємося сил і краси в термальних басейнах (ну чим Вам не море), п'ємо водичку з "джерела краси", віддаємо належне закарпатським сирам і це ще не все ...

     Тур в Карпати на 8 Березня + Львів 4 дня, в вартість туру від 1590 грн/ос включено трансфер в готель, проживання, екскурсійна програма, гіди, екскурсоводи, транспортні послуги і т.д.

ПРОГРАМА ТУРУ В КАРПАТИ (ЗАКАРПАТТЯ) НА 8 БЕРЕЗНЯ
 

1 день туру в Закарпаття на 8 Березня

     Прибуття до Львова. Трансфер у готель, поселення після 14:00. Наш святковий тур на 8 Березня в Закарпаття + Львів починається екскурсією "Середньовічний Львів".

Тур в Карпати на 8 березня, Екскурсії
Тур в Карпати і ЛЬвов на 8 березня, вечірній Львів
Тур на 8 березня, кріпосні споруди

    Ви відвідаєте найдавнішу частину Львова, оточену оборонними стінами, споруди XIII-XVIII ст. і дізнаєтеся про заснування Львова князем Данилом Галицьким, познайомитеся з культурою готичного і ренесансного періодів; правилами монастирів, простих людей і патриціїв; традиціями національних громад (русинської, польської, німецької, вірменської, єврейської) та їх законами.

    Почуєте про оборонні укріплення Львова, без яких існування міста в ті далекі і неспокійні часи було просто немислимим: Арсенал і башти, монастир-фортеця, яку захищав мальтійський лицар. Дізнаєтеся про середньовічну торгівлю та товари, вироблені у Львові представниками численних цехів; про іноземних купцві, що поставляли дивини «з-за морів і океанів», а також про каравани, сягали на довгі роки в далекі країни

    Вільний час у Львові ми пропонуємо присвятити прогулянці по місту і відчути його середньовічну романтику. Посидіти в затишних ресторанчиках і кафе, побалувати себе і своїх Улюблених чашечкою запашної кави в одній з кав'ярень міста і придбати солодкі сувеніри в шоколадних і цукернях Львова.

2 день туру в Закарпаття на 8 Березня

    7:45 - Збір на екскурсію по Закарпаттю, посадка в автобус. 08:00 - Виїзд зі Львова.

    Тур в Закрпаття починається відвідуванням пам'ятника національного значення - мисливського замкуШенборнів, а нині санаторію «Карпати», який є одним з найкрасивіших і добре збережених палаців України (вх.билеты - 15 грн/учащиеся - 10 грн)

замок Паланок, тур на 8 березня Закарпатті
8 березня в Закарпатті, замок Шенборна
тур 8 березня в Закарпатті в термальних басейнах

     Переїзд в Мукачево - замок Паланок (Мукачівський замок) 14-18 ст. (вх. квитки - 40 грн/студенти, пенсіонери - 30 грн, діти до 14 років - 20 грн), зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, який у середньовіччя заслужив славу неприступної твердині і непереможного воїна. Сьогодні замок Паланок - це архітектурно-історичний пам'ятник, що стоїть замок над Латорицею, як символ високої моралі духу і таланту русинського народу, як скарбниця його історії й культури

    Обід в Мукачево (95 грн/ос)

     Переїзд в Берегово - найбільш угорське місто України, яке розкинулось на берегах невеликої річки Верке, у підніжжя гір, схили яких засаджені виноградниками. Протягом багатьох століть власниками поселення були угорські королі. Тому Берегово чи не єдине місто Закарпаття, де переважною більшістю населення є угорці, а вулиці досі позначаються двома мовами - українською та угорською. Готичний костел 15 століття, розташований в самому центрі містечка, чудові винні погреби, колишній палац в стилі необароко на центральній площі, Графський двір (1629) - ці берегівські «дрібниці» не залишать нас байдужими.

    Відвідання джерел і басейнів з термальними водами, купатися в яких можливо як влітку, так і взимку. Температура води на поверхні - 36 градусів, вона володіє винятковими лікувальними властивостями (вх.квитки - 200 грн (в т.ч. аренда шафки); пенсіонери - 150 грн; діти зростом від 120 см до 150 см - 100 грн; діти до 120 см і учасники АТО - б/к) Далі запрошуємо відвідати історичні винні погреби. Нас чекає цікава екскурсія, дегустація високоякісних марочних і десертних вин (60 грн/ос; без алкоголю - 30 грн/ос)

     21:30 - Поселення в садибах зеленого туризму з вигодами у Берегівському районі, 2-х і 3-х місні номери. Вечеря (75 грн)

3 день туру в Закарпаття на 8 Березня

     Сніданок (55 грн) Звільнення номерів, переїзд в Нижнє Селище, Хустський район.
Унікальне село в Україні, яке є зразком місцевого господарювання. Соціальний проект Закарпатської асоціації місцевого розвитку та Європейского кооперативу"Лонго Май".

водопад Шипот на 8 березня в Карпатах
озеро Синевир, тур на 8 березня в Карпати
8 березня в Закарпатті, сирний завод

    На селиській сироварні за допомогою сучасного обладнання виготовляють три сорти сиру за швейцарською технологією, переробляючи екологічно-чисте молоко, яке поставляють приватні господарства місцевих селян. Ми побуваємо на екскурсії з дегустацією вина і всіх трьох вироблених сортів: "Селиський", "Хуст" і "Нарцис Карпат", побачимо процес сироваріння (50 грн / учні - 30 грн). Ті, кому сир сподобається, зможуть його придбати.

    Переїзд у Межгір'я. Затишне карпатське містечко, неподалік від якого знаходиться гора Маковиця (750м.). Піднімаємося на гору на канатно-крісельному підйомнику. З вершини гори відкриваються чудові панорами карпатських хребтів Боржава і Горган, а також меандри річки Ріки (вх.квиток - 70 грн/в обидві сторони, діти до 12 років - 60 грн/в обидві сторони)

    Обід в ресторані (100 грн./ос.)

     Тур в Карпати триває переїздом в Пилипець. Тут з висоти 15 метрів, заворожливим каскадами між андезітовимі скелями, скидає води в мальовничу гірську долину Водоспад Шипот, який бере свій початок з великого підземного джерела, т.з."Морське око", в одному з найгарніших місць українських Карпат - рівнині Боржава. Час проведений біля Шипота допомагає чудово відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили (дорослі - 10 грн., діти 11-16 років - 5 грн., діти до 10 років - б/к)

     22:30-Повернення до Львова. Поселення в готель.

4 день туру в Закарпаття на 8 Березня

    Сніданок. Звільнення номерів (згідно з правилами готелю). Вільний час у Львові для покупки подарунків і сувенірів.
Пропонуємо факультативно відвідати скансен "Шевченківський гай" (вх.билет - 30 грн/чел) - музей народної архітектури та побуту під відкритим небом

 

Що входить у вартість туру
 • Проживання: Львів + Закарпаття);
 • Пакет екскурсій;
 • Сніданок у Львові (стандарт-розміщення);
 • Трансфер до готелю по приїзду до Львова;
 • Проїзд комфортабельним автобусом: Львів - Закарпаття - Львів;
 • Супровід гіда-екскурсовода;
 • Екскурсійне обслуговування в музеях Закарпаття;
 • Страховка (групова)
Що не входить у вартість туру
 • вхідні квитки;
 • харчування;
 • особисті витрати: сувеніри, проїзд в громадському транспорті
 • проїзд до Львова
 

Вказана вартість на 1 туриста за весь тур при проживанні в наступних готелях:

Розміщення в готелі у Львові: Ціна туру, грн/ос

Хостел, Економ, 
(зручності на поверсі, без сніданків)

1840

Готель 3* (нов.центр), 
Стандарт (зручності в номері, сніданки)

2140

Готель 3* (істор.центр), 
Стандарт (зручності в номері, сніданки)

2640

Без останнього дня у Львові (3-х денний тур), 
економ/стандарт Розміщення

1590/1765/2070


• Знижка для дітей до 12 років - 10% 
• Для дітей до 6 років, без доп. послуг - безкоштовно
• Вартість туру при 1-но місному поселенні - під запит

 

Если вы думаете, где провести отпуск или каникулы, мы можем предложить Вам:

МЕНЕДЖЕРИ НАПРАВЛЕННЯ:

Вікторія Дудка

Україна (екскурсійні тури)
Тел.: (0552) 41-69-41;
(066) 444-00-31;
(097) 444-00-39.

 

 

 Ігор Цуркан
Україна (екскурсійні тури)
Тел.: (0552) 41-69-41;
(066) 444-00-31;
(097) 444-00-39.
Индекс цитирования Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Украина онлайн