Трудоустройство

Обучение

K9

K222.jpg

18.01.2019 Прага + Венеційський карнавал + Верона = ❤

    Прага + Венеційський карнавал + Верона = ❤

    Життя занадто коротке, щоб відкладати щось на далеке майбутнє. Не потрібно чекати знаку, моменту, понеділку, Нового року чи дня народження, щоб нарешті наважитись на щось нове, щось змінити або, врешті-решт, здійснити свою мрію. Тож не варто зволікати – прямо зараз подумайте, яке зі своїх бажань ви б хотіли реалізувати вже найближчим часом. І якщо там є слово «подорож», то вам до нас! Впевнені, ви не будете проти того, щоб об’єднати в одну чарівну пригоду візити до Праги, Венеції та Верони. Хороша компанія, еге ж?

    Прага + Венеційський карнавал + Верона = ❤

    Що ж ми для вас придумали цього разу? О, дещо дійсно захопливе! Зустрічайте новий екскурсійний тур, завдяки якому ви зможете відчути всі чари Праги, побачити красу і велич венеційського карнавалу та пройнятись романтичним настроєм у місті Ромео та Джульєтти – Вероні.

Усього – 6 заїздів! Тому обирайте дату прямо зараз:
12.02 – 21.02.2019 20.02 – 01.03.2019
13.02 – 22.02.2019 26.02 – 07.03.2019
19.02 – 28.02.2019 27.02 – 08.03.2019

Тривалість туру: 10 днів / 9 ночей

У вартість включено:

 • авіапереліт Київ-Прага-Київ (а/к ЧСА)
 • груповий трансфер: аеропорт Прага–готель–аеропорт Прага
 • проживання в обраному готелі на базі сніданків
 • пішохідна екскурсія Старим містом (3 години)
 • пішохідна екскурсія Празьким Градом (3 години)
 • виїзна екскурсія на 4 дні / 3 ночі у Верону + Венецію з відвідуванням карнавалу
 • страховий поліс

      «Мені хотілося зробити для наших туристів щось особливе, щоб вони не раз сказали «ах!» від захвату і краси. І, думаю, що цей наш тур претендує на звання улюбленця сезону – такий він насичений і багатогранний. Тут і чарівна Прага з її багатовіковим шармом, і незабутня Венеція, що окриляє і закохує, і дивовижна Верона, яку ми всі знаємо з найвідомішого твору Шекспіра. Тому просто приєднуйтесь до туру і проведіть цей лютий незабутньо»

To Do List

Цей тур буде дуже насиченим, тому ми склали для вас невеличкий список справ на час подорожі:

 1. Випити справжнього чеського пива у закладі, якому за сто років. В Чехії шанують традиції і дуже люблять пиво. Тут його варять ну дуже смачним, використовуючи старі рецепти і технології. Перевірені століттями. Тож обов’язково випийте кухоль пива, наприклад, в закладі «U zlatého tygra», де постійним клієнтом був відомий письменник Богуміл Грабал, або в «Café Montmartre», де любили посидіти Ярослав Гашек і Франц Кафка.
 2. Купити в книжковій крамниці Верони книгу «Ромео і Джульєтта». Адже так приємно буде привезти твір Шекспіра саме з цього міста, де автор поселив своїх головних героїв.
 3. Освідчитись у коханні під час прогулянки каналами Венеції. Навіть важко вигадати щось романтичніше, правда? Насолоджуйтесь прогулянкою і не забудьте сказати своїй дорогій людині найважливіші слова.
 4. Надягти маску на Венеційському карнавалі. Знайомі незнайомці, розкішне вбрання, дивовижні маски на обличчях, які додають таємничості і розпалюють уяву. Впевнені, що ви не раз хотіли взяти участь у такому карнавалі. Що ж – мрії збуваються!

Що ще вас чекає під час туру? Дивіться програму:

 

1-Й ДЕНЬ Приліт в Прагу. Груповий трансфер в готель. Розміщення в готелі.

2-Й ДЕНЬ Сніданок в готелі. Групова пішохідна екскурсія Старим містом – 3 години.

3-Й ДЕНЬ Сніданок в готелі. Групова пішохідна екскурсія Празьким Градом – 3 години.

4-Й ДЕНЬ Сніданок в готелі. Виїзд вранці на екскурсію у Верону. По дорозі ви встигнете насолодитися краєвидом величних Альп. Увечері – розміщення в готелі в Італії.

5-Й ДЕНЬ Сніданок в готелі.

Після ночівлі та сніданку переїжджаємо у Верону. Нас чекає строкатий, галасливий, народний карнавал у Вероні, де ми, безсумнівно, втягнемося у веселе гуляння. Але перш за все подихаємо повітрям Ромео і Джульєтти. На екскурсії містом помилуємося прекрасними палацами і давньоримським амфітеатром. Увечері – переїзд в Падую.

6-Й ДЕНЬ Сніданок в готелі.

Вранці гуляємо величною Падуєю, і до обіду вже будемо в місті закоханих – Венеції, щоб зануритися у вишукану розкіш карнавалу. Прогуляємося з гідом серед романтичних палаців над каналами. Помилуємося яскравими карнавальними костюмами. Покатаємось на гондолах. Розглянемо вітрини з муранським склом, масками, ляльками. У дзвіниці собору Сан-Марко постоїмо під дощем конфетті і потанцюємо серед «масок». Залишитися б в цьому фантастичному місці! Але час повертатися додому. Від’їзд до Праги.

7-Й ДЕНЬ Повернення в Прагу.

8-Й ДЕНЬ Сніданок в готелі.

Вільний день у Празі. Можливість замовити додаткові екскурсії.

9-Й ДЕНЬ Сніданок в готелі.

Вільний день у Празі. Можливість замовити додаткові екскурсії.

10-Й ДЕНЬ Сніданок в готелі. Звільнення номерів до 11:00. Груповий трансфер в аеропорт. Виліт додому.

Зробіть так, щоб одна з ваших мрій здійснилась якомога швидше – і бронюйте тур. А що потім? Переходьте до реалізації наступної мрії!

Индекс цитирования Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Украина онлайн