Трудоустройство

Обучение

K9

K222.jpg

04.02.2019 Марса-Алам. Дива близько!

    Єгипет дуже схожий на чарівну скарбницю – так багато тут дивовижних коштовностей, які так хочеться побачити та дослідити.

     Одне з найбільш красивих у світі морів, що приваблює любителів вивчати підводний світ, незрівнянні пам’ятки архітектури, які вражають масштабом та віком, місцями незбагненна, але така цікава культура та багатовікові традиції – все це змушує нас раз за разом повертатись до Єгипту. Ми  дуже любимо Єгипет вже за те, що кожна подорож сюди неодмінно приносить нові враження та захоплює з новою силою. Так, Єгипет – це країна, яку неможливо вичерпати. Чого тільки один Марса-Алам вартий! Тож знайомтесь ближче.  

Марса-Алам з нами! це:

 • Зручний переліт на крилах SkyUp. З 20.03 ми літаємо в Марса-Алам 3 рази на тиждень – в середу, п’ятницю та неділю. І що важливо – тепер вам не потрібно буде їхати до цього курорту з Хургади. Все для вашого комфортного відпочинку!
 • Дійсно великий вибір готелів на будь-який смак. Наприклад, радимо:
  Fantazia Resort Marsa Alam 5* Novotel Marsa Alam 5*
  Siva Port Ghalib 5* The Palace Port Ghalib 5*
  Albatros Sea World Marsa Alam 5*  
 • Чудові ціни. Тож не зволікайте і вже зараз бронюйте тур!
 • Цікаві екскурсії. Ми впевнені, що на вас чекає ну просто дуже багато приємних і красивих відкриттів. 

5 причин «за» Марса-Алам:

     1. Завжди хороший відпочинок. Марса-Алам – це курорт, який може похвалитися новими сучасними готелями. Тому ніяких обшарпаних куточків – лише затишні та красиві готелі на будь-який смак. Ще одна перевага цього курорту в тому, що його давно облюбували для відпочинку європейці.

     2. Неймовірний кораловий риф. Ми перебрали всі прикметники, щоб в повному обсязі описати красу цього рифу, але слів все одно недостатньо. Кораловий риф Марса-Алама вважають найкрасивішим в Єгипті, ставлячи на друге місце після нього риф Дахаба, а на третє – Шарм-ель-Шейха.

     3. Підводний світ? Підводний Всесвіт! Драйвери відзначають, що підводний світ Марса-Алама багатший навіть за фауну знаменитого заповідника Рас-Мохаммед. Наводимо список найрізноманітніших рифів, кожен з яких знаменитий чимось своїм.

 • Dolphin House Reef (Sha’ab Samadai) – великий окремий риф, який утворює лагуни. Родзинкою його є велика кількість дельфінів. Часто можна навіть поплавати або попірнати з цими розумними морськими мешканцями.
 • Elfinstone – ізольований риф, ідеальний для занять «стіновим» дайвінгом. Стіни 400-метрового рифа покриті м’якими коралами, на глибині ви можете зустріти баракуд, груперів, білоперих рифових акул і мурен.
 • Shaab Ras Turumbi лежить на відстані всього 73 км від курорту. Форма рифа – трикутник. Тут ви знайдете безліч печер, де вдень ховаються гігантські групери.
 • Shaab Rider el Bar розташований близько до узбережжя. Ця мілководна бухта є домом для великих черепах.
 • Shaab Abu Galava знаменитий тим, що тут можна побачити катер «Тінстін», який затонув в 50-х роках ХХ століття.
 • Zabagrad – ідеальне місце для нічних занурень любителів екзотики. Глибина досягає 25 м. Тут ви побачите унікальні зелені корали та можете зустріти восьминога і рідкісну рибу-крокодила.
 • Malakki припаде до душі початківцям, що тільки розпочали дослідження підводного життя. Ви побачите корали химерної форми з тунелями, до того ж тут часто зустрічаються скати.

     4. Багато розваг. Впевнені, що значний час вашої подорожі ви будете насолоджуватись спогляданням місцевої природи і релаксом, але в Марса-Аламі є ще багато цікавого. Наприклад, як вам ідея покататись на квадрациклі, поплавати з дельфінами чи влаштувати незабутню морську прогулянку?

     5. Фантастичні місця. Коли будете в Марса-Аламі, не забудьте відвідати такі місця – Ваді-Хаммамат, де на вас чекають просто космічні пейзажі, відомий храмовий комплекс Абу-Сімбел, побудованний на березі Асуанського водосховища – тут варто не пропустити виставу «Звук і світло», від якого просто мурашки по шкірі, і заповідник Ваді-ель-Гімаль, де можна зустріти газелей, верблюдів, гірських козлів та диковинних пташок.

Ну що, готові до нових подорожей до Єгипту? Тоді не відкладайте і вже зараз бронюйте тур до Марса-Алама!

Индекс цитирования Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Украина онлайн